Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jednadvacetiletá Míša z kanálu Stylewithme nás neustále překvapuje nejen svými úžasnými videi, ale i pracovitostí, skromností a dobrodružnou povahou. V rozhovoru nám prozradila, že pro své fanoušky chystá velké věci, které odtajní už na konci léta.

Youtuberka Míša ze Stylewithme: Co si myslím o sebelásce? ROZHOVOR

Míša
zdroj: Instagram Míša
aktualizováno 27.02.2018, 00:15 | 27.02.2018, 00:15 | DyA

Jednadvacetiletá Míša z kanálu Stylewithme nás neustále překvapuje nejen svými úžasnými videi, ale i pracovitostí, skromností a dobrodružnou povahou. V rozhovoru nám prozradila, že pro své fanoušky chystá velké věci, které odtajní už na konci léta.

1) Míšo, co chystáš pro své fanoušky v roce 2018? Můžeme se těšit na nějaký nový formát videí? Nový merch?


Chystám mnohem víc než jen nový merch! Je to celé zatím jenom v plenkách a já se nemohu dočkat, až na přelomu léta a podzimu řeknu víc. Co se týče videí, tak nové formáty nemám, většinu nápadů někdo přede mnou natočí, než je vůbec stihnu zrealizovat a zároveň jsem ohledně videí dost spontanní. Nějaké konkrétní plány u mě nenajdeš, mám maximálně poznámkový blok na brainstorming, který zachycuje veškeré myšlenky a nápady, ze kterých pak vzejde video.


2) Zaznamenali jsme, že tvůj cestovatelský vlog z Izraele měl velký úspěch. Můžeme se těšit na více cestovatelských videí? A kam se letos chystáš?


Haha, aktuálně ti odpovívám z hotelové lobby v Egyptě. Cestování nadevše miluji, nejlépe to lze zachytit na mém Instagramu. Vlogy z cest dělám pouze míst, která nejsou tolik mainstreamová a zároveň jsou pro diváky stále atraktivní. Příští týden letím do Austrálie, vlog z ní rozhodně dělat budu. Také mám koupené letenky na Ibizu a Maltu. Je teprve začátek roku, těch míst ještě určitě přibude. Občas si říkám, jestli jsem nebyla v minulém životě dokumentaristkou, baví mě spojovat emoce a fakta v jednom. O to více mě těší, že cestovní vlogy budí zájem i ze strany diváků.

 


3) Máš moc hezký Instagram. Patříš mezi lidi, kteří stráví hodiny a hodiny nad úpravou jedné fotky?


Děkuji mnohokrát za pochvalu! Instagram je něco jako moje malé miminko. Podle mě už mám úpravu fotek v malíku, fotku mám upravenou v rámci několika minut. Automaticky už totiž vím, jak chci danou fotku upravit a co se s fotkou stane, když přes ní dám ten nebo onen filter. Co však trvá mnohem déle je samotné focení. Ne vždycky chodím fotit s kamarádem, který to s foťákem umí a naučit dotyčného používat fotoaparát tak, aby zaostřil mě a ne pozadí za mnou, je také boj.

 4) Poradíš čtenářkám Krasna.cz, jak uspět na Instagramu?


Buďte aktivní, autentické a hlavně přineste něco, co tu ještě není. Diváci si k vám dříve či později cestu najdou. Celobílý, minimalistický Instagram plný flatlay fotek je sice krásný, já už bych třeba takový profil sledovat nezačala. Stejně tak jako profil, který přidá jednu fotku za měsíc.

5) Doporučíš nějaké Insta profily, které tě baví a inspirují?


Nemůžu nezmínit moje dva oblíbence @mejval a @kajenzi, kteří se mnou chodí fotit i v naprosto šílených podmínkách, zima či špatná terénní dostupnost pro ně není překážkou. Dost mě baví @taramilktea, která je královnou v aranžování, @vespernyc plný inspirativních fotek s duší a @czechfoodie, díky které mám přehled o všech nových podnicích v Praze, které stojí za vyzkoušení.

 

6) Víme o tobě, že studuješ prezenční studium a do toho točíš na Youtube. Jak zvládáš skloubit školu s prací?


Uff, je to sakra náročné, ještě že mě můj obor baví, jinak bych s ním pravděpodobně už dávno skončila. Sice si občas přijdu jak křeček v kleci, ale co se týče práce, tak se umím kousnout a dotáhnout ji do konce, i když pak kvůli ni ve finále moc nenaspím. Nevadí mi pracování pozdě do rána, naopak jsem o nocích nejproduktivnější.


7) Co považuješ za své největší klady oproti jiným youtuberkám?


Upřímnost, lidskost, skromnost. Zřejmě mám body i za to, že jsem vietnamské národnosti a oproti svým kolegyním můžu divákům dávat vzhled i do jiné kultury než jen do české.

 

Míša
(Foto: Instagram)


8) V dnešní době se velmi řeší téma sebeláska. Jak k sebelásce přistupuješ ty?


Mám pocit, že se sebeláska přehoupla spíše v trend než k životní přístup. Donedávna byla totiž láska k sobě samé považována za přehnané sebevědomí až narcismus. Zároveň sebelásku propagují lidi, kteří mají naoko perfektní život, anebo naopak ti, kterým sebelásku vůbec nevěříte. Celé je to špatně uchopené, zas na druhou stranu, pokud boj za sebelásku pomohl alespoň jednomu člověku, tak to smysl má.


ČTĚTE TAKÉ:

Thom Artway: Hraní na ulici mi přineslo i nová přátelství, občas i někdo brečel ROZHOVOR
Štěpánka Fingerhutová otevřeně promluvila o anorexii i první lásce! ROZHOVOR
TOMÁŠ KLUS O MIMINKU A RODINĚ: Josefína je takový tulič obecný, s Alfrédem se zase člověk nenudí


9) Máš nějaké heslo, kterým se ve svém životě řídíš?

Nejvíce v životě litujeme věcí, které jsme neudělali. Zároveň nikdy nelitujte věci, které jste udělali, protože jste je v tu danou chvíli udělat chtěli.0 hlasů
Vaše hodnocení