Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Amandu Bynes si můžeš pamatovat z populárního filmu Co ta holka chce, který ji v roce 2003 katapultoval do velkého světa showbusinesu. Následovaly i další úspěšné role, které Amanda ztvárnila na jedničku. Bohužel, jak tomu tak bývá, neunesla tlak ...

Z dětské hvězdičky Amandy Bynes je oteklá třicátnice!

Amanda Bynes
zdroj: Profimedia Amanda Bynes
aktualizováno 24.05.2017, 00:23 | 24.05.2017, 00:23 | DyA

Amandu Bynes si můžeš pamatovat z populárního filmu Co ta holka chce, který ji v roce 2003 katapultoval do velkého světa showbusinesu. Následovaly i další úspěšné role, které Amanda ztvárnila na jedničku. Bohužel, jak tomu tak bývá, neunesla tlak blyštivého světa.

I když by si mnozí mysleli, že Amandu proslavil právě film Co tak holka chce, není tomu tak. Už ve svých dvanácti letech měla svou show skečů s názvem The Amanda Show, za kterou si vysloužila ocenění Kid’s Choice Awards v kategorii nejoblíbenější televizní herečka. Po skončení show následovala menší odmlka, po níž se začaly hrnout zajímavé role. Amanda se stala populární teenagerskou celebritou, která udávala trend.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Do jaké podoby se protančila představitelka Baby z Hříšného tance? Mrkněte, pořád má šmrnc
Šokující proměna! Kevina ze Sám doma zničily drogy a alkohol
Z hvězdy telenovel je dáma! Podívej se, jak se změnila Natalia Oreiro


Poslední filmovou roli ztvárnila v roce 2010 ve filmu Panna nebo orel. Pak už následovaly životní eskapády, které se skládaly z menších trestných činů a následně i odsouzení za držení marihuany. Dnes už jednatřicetiletá Amanda nemá skoro nic společného s Amandou před deseti lety. Za odulou tváří a kily navíc prý stojí antidepresiva, která Amanda denně užívá. Údajně se herečka nevypořádala s popularitou a jejími stinnými stránkami.

 

Takto si zřejmě herečku pamatuješ.

 

Amanda Bynes - 3
(Foto: Profimedia)

 

Její současná image je šokující.

 

Amanda Bynes - 1
(Foto: Profimedia)

 

Amanda Bynes
(Foto: Profimedia)0 hlasů
Vaše hodnocení