Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Kde jsou ty časy, kdy jsme pravidelně sedávali k televizním obrazovkám, a napjatě sledovali další díl telenovely, ve které zářila Natalia Oreiro. Mohlo by se zdát, že se po této uruguayské herečce slehla zem, opak je ale pravdou. Natalia je stále ...

Z hvězdy telenovel je dáma! Podívej se, jak se změnila Natalia Oreiro

Natalia Oreiro - 1
zdroj: Profimedia Natalia Oreiro - 1
aktualizováno 03.05.2017, 00:41 | 03.05.2017, 00:41 | Krásná.cz

Kde jsou ty časy, kdy jsme pravidelně sedávali k televizním obrazovkám, a napjatě sledovali další díl telenovely, ve které zářila Natalia Oreiro. Mohlo by se zdát, že se po této uruguayské herečce slehla zem, opak je ale pravdou. Natalia je stále považována za celebritu s velkým C. Jak se od dob Divokého anděla tahle kráska změnila?

Natalia už od malička snila o velké kariéře. První chvíle slávy zažila ve dvanácti letech, kdy vyhrála konkurz na roli v reklamním spotu. Největší úspěch však přišel ve chvíli, kdy byla obsazena do seriálu Divoký anděl. Prakticky hned po odvysílání prvního dílu se stala miláčkem diváků. Následně Natalia dokázala, že ani zpěv jí není cizí, a ke hraní stíhala i koncertovat.


I když u nás v současné době neběží žádný seriál, ve kterém by Natalia hrála, v Jižní Americe je tomu jinak. Natalia je stále hvězdou prvního formátu, která jde ze seriálu do seriálu. Za několik týdnů oslaví své čtyřicáté narozeniny, a my musíme uznat, že vypadá stále dokonale.

 

Natalia je opravdová dáma. 

 

Natalia Oreiro - 2
(Foto: Profimedia)

 

Natalia Oreiro
(Foto: Profimedia)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pamatuješ si na herečku ze seriálu Sabrina, mladá čarodějnice? Vyzrála jako víno!
Jak ze změnila PIPI DLOUHÁ PUNČOCHA? Její vzhled tě překvapí!
Jak dnes vypadají KELLY FAMILY! Neuvěříš, jak se tahle partička změnila

 

Natalia Oreiro
(Foto: Profimedia)

 0 hlasů
Vaše hodnocení