Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Pohádka Grinch patří bezesporu mezi klasiky vánočního vysílání. Každý rok se s chutí podíváme na příběh Kdovíků a zeleného Grinche, který sice vypadá jako nelida, ale jeho srdce rozhodně není z ledu. To jako první zjistila právě Cindy, malá holčič...

Z roztomilé Cindy z Grinche se stala SATANISTKA! Její vzhled tě šokuje

Grinch
zdroj: Profimedia Grinch
aktualizováno 20.12.2017, 00:14 | 20.12.2017, 00:14 | DyA

Pohádka Grinch patří bezesporu mezi klasiky vánočního vysílání. Každý rok se s chutí podíváme na příběh Kdovíků a zeleného Grinche, který sice vypadá jako nelida, ale jeho srdce rozhodně není z ledu. To jako první zjistila právě Cindy, malá holčička, která dala Grinchovi a jeho chování novou šanci. Jak odvážná Kdovice vypadá dnes?

Pokud pohádku sleduješ poctivě, pak jsi asi zaznamenala, že všichni Kdovíci mají atypický nosánek, který je pro ně charakteristický. Možná i díky nosu vypadala Taylor Momsen, představitelka sedmileté Cindy, tak rozkošně. Dnes bys ale Taylor rozhodně nepoznala. Rozhodla se, že odhodí roztomilý háv a svou image naopak přitvrdí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tomu neuvěříš! Jak vypadá nemanželské dítě Rachel a Rosse ze seriálu Přátelé dnes?
Co se to s ní děje? ASHLEY OLSEN bys na ulici nepoznala!
Kam se poděl krasavec Robert Schwartzman z Deníku princezny? Jeho současná profese tě překvapí!


Čtyřiadvacetiletá Taylor se v současné době živí především hudbou. Od roku 2009 zpívá v rockové kapele The Pretty Reckless, kterou sama založila. Styl hudby se projevil i na jejím vzezření, a tak jsou pro Taylor charakteristické černé linky na očích a platinově blonďaté vlasy. Nutno podotknout, že i tento look má něco do sebe. Zpěvačka dokonce několikrát nafotila odvážnější fotografie, na kterých poodhalila své ženské zbraně. Není se čemu divit, že v časopise FHM obsadila 29. příčku v anketě 100 nejžhavějších žen světa.

 

Taylor Momsen
(Foto: Profimedia)

 

Taylor Momsen
(Foto: Profimedia)


O Taylor se často hovořilo ve spojitosti se satanismem. Nevíme, kolik je na tomto tvrzení pravdy, ale některé fotky na jejím Instagramu napovídají, že k temné straně má opravdu blízko. Taylor například sdílela obrázek, na kterém se lidská ruka drží s ďáblem. K tomuto příspěvku napsala „Take me down“. Uvidíme, jakým směrem se bude zpěvačky život nadále ubírat. 

 

Taylor Momsen
(Foto: Instagram)

 

Taylor Momsen
(Foto: Profimedia)

 

Na pohádku Grinch se podívej 24. prosince od 10:10 na Nova Cinema.0 hlasů
Vaše hodnocení