Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Britská zpěvačka a tanečnice FKA twigs se stala novou tváří kampaně Nike Zonal Strength Tights.

Zpěvačka a tanečnice FKA twigs: Kde bere inspiraci a jak si jde za svými sny? ROZHOVOR

Britská zpěvačka a tanečnice FKA twigs - 11
zdroj: oficiální zdroj Britská zpěvačka a tanečnice FKA twigs - 11
aktualizováno 11.03.2017, 00:22 | 11.03.2017, 00:22 | Krásná.cz

Britská zpěvačka a tanečnice FKA twigs se stala novou tváří kampaně Nike Zonal Strength Tights.

Pro kampaň připravila klip „Do you believe in more?“, který vrhá světlo na sílu moderního hnutí a definuje sport jako důležitý kanál projevu a inspirace. Do něj obsadila sebe a dvanáct úspěšných atletů, kteří vyvažují psychickou kondici s fyzickou, zdravím a smyslem pro styl.

 

  

„Díky tanci jsem potkala hodně mladých lidí, kteří na sobě tvrdě pracují a celý život se snaží být aktivní. Chtěla jsem, aby lidi viděli někoho, jako je třeba Saskia Horton, která tancuje krump a kromě toho hraje na housle, to jsou dva úplně jiné světy. Snad ji někdo uvidí a řekne si, že by to přece mohl taky dělat. Nebo se podívejte na Jaye Kirtona, je světová jednička v karate a přes bojové sporty se dostal k meditaci, dnes inspiruje další mladé lidi a předává jim, co se naučil,“ vysvětluje FKA twigs svou inspiraci.


„Jedním z mých nejstarších spolupracovníků je Paleta CalmQuality, která vytvořila vlastní styl jógy a protahování. Způsob, jakým mluví o těle, je neuvěřitelně inspirativní. Velmi mi pomohla na sebe nebýt tak tvrdá a ztotožnit se se svou křehkostí, což je podle mě také důležité. Před pěti měsíci jsem potkala také šermíře Milese Chamleyho-Watsona, který mě dostal svým tvrdým tréninkem, jistotou a uvolněnou přítomností. A třeba taková sprinterka English Gardner pracuje tak tvrdě a přitom je stále nohama na zemi, následuje svůj osud s důvěrou a elegancí,“ dále popisuje.

 

Britská zpěvačka a tanečnice FKA twigs - 9
(Foto: oficiální zdroj)

 

„Když mě značka Nike oslovila s touhle kampaní, brala jsem to jako příležitost, jak mladým lidem ukázat, že mají dost síly na to, stát se nejlepší verzí sebe samých. Proto jsem dala dohromady 12 úžasných sportovců, kteří dokážou předat a zobrazit tolik inspirace,“ vysvětluje FKA twigs.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

ROZHOVOR: Zpěvačka Tereza Kerndlová a její tajemství krásné pleti
Jaký jarní detox doporučuje Lucie Bílá? ROZHOVOR
Slovenská zpěvačka Kristina: Úspech prichádza s kvalitnými piesňami

 

„Kampaň fotografoval sedmnáctiletý David Uzochukwu, neuvěřitelně talentovaný mladík se slibnou kariérou. Je si tak jistý v tom, co v životě chce, a má naprosto jasnou vizi. A Matthew Josephs, který byl stylistou kampaně, byl schopný proniknout do nitra a každou z individuálních osobností zobrazit reálným způsobem.“

 

Fotogalerie

1 / 16 Otevřít fotogalerii


„Do you believe in more? odkazuje na příběh dívky, která vyrostla zcela odlišně než ostatní okolo mě, která chtěla dělat v malém městečku to co nikdo jiný. Kde nebyly žádné peníze, ale jen odhodlání a naděje uvnitř. Chtěla jsme udělat víc se svým životem. ‚Do you believe in more?‘ je otázka, kterou by si měl položit každý. Píseň ‚Trust in me‘ jsem složila ještě před kampaní a pak mi došlo, že se k tomu perfektně hodí,“ říká zpěvačka.

 

„Ve videu v podstatě žádáme lidi, aby mě a ostatní skvělé atlety vnímali s důvěrou v to, čím jsme. Usilovně jsme pracovali a zdokonalovali svá řemesla a vytvářeli vlastní osud, tak abychom se cítili v našem těle dobře. Je vzrušující vytvořit něco, co je skutečně o mladých lidech, kteří tvrdě makají, jsou citliví, kteří umí obejmout jak svou sílu, tak i zranitelnost, kteří dohromady cítí, že mohou být úspěšní,“ dodává FKA twigs.0 hlasů
Vaše hodnocení