Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zpěvačka MISTA startuje své turné na podporu nového singlu a alba s názvem SHOW ME TOUR 2013. Turné začalo začátkem ledna v Staré Huti u Dobříše a poběží do léta.

Zpěvačka MISTA ostartovala své turné!

Mista - 5
zdroj: oficiální zdroj Mista - 5
aktualizováno 06.02.2013, 00:00 | 06.02.2013, 00:00 | Krasna.cz/trm

Zpěvačka MISTA startuje své turné na podporu nového singlu a alba s názvem SHOW ME TOUR 2013. Turné začalo začátkem ledna v Staré Huti u Dobříše a poběží do léta.

Zazní během něj všechny čtyři rádio hity, které znáš z rádií, jako Rock It, Never Hide, Cash Out a Show Me. Rovněž zazní písničky z jejího nového alba, jako Weekend, Vendetta nebo Loosen You Up.

 

 

Na každém místě, kde MISTA vystupuje, probíhá zároveň autogramiáda. "Někdy je to celkem zábavné, kde všude se fanoušci - hlavně kluci - nechávají podepsat," přiznává se smíchem MISTA.

 

Mista - 8
(Foto: oficiální zdroj)

 

 

MISTA je vystudovanou houslistkou a po škole se rozhodla splnit si svůj velký sen, začít zpívat. Protože ve své rodné zemi, na Slovensku, se jí nedařilo zbavit se nálepky houslistky, nakonec si sbalila kufry a odešla do Prahy, kde začala úplné od nuly, jako neznámá holka.

 

Mista - 6
(Foto: oficiální zdroj)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nádherná zpěvačka Mista: Zkouší to jako modelka
Mista v novém klipu: Sexy šéfka i svůdkyně v bazénu
Mista jede: V listopadu k mání hned dvě její CD

 

Po roce hledání, schůzkování a pouštění demonahrávek našla ty správné lidi, které zaujal její talent - a tím se jí začal plnit její sen.

 

Mista - 7
(Foto: oficiální zdroj)


Zpěvačka MISTA dnes patří mezi nejžádanější interprety z tanečně-popové scény u nás. Minulý rok jela dokonce tříměsíční turné po Číně! Její singl CASH OUT u nás patřil mezi nejhranější hit léta.

 

Mrkni na reportáž z Číny.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Slovenská Lady Gaga v Číně: Luxus, vlastní ochranka a drsné zákazy!
ROZHOVOR: Jak se má Mista v Hong Kongu?

 

MISTA má na svém facebooku téměř 70 tisíc fanoušků, a to vše za pouhé 2 roky, kdy se o ní poprvé začalo psát. Náš portál je hrdým mediálním partnerem SHOW ME TOUR. Brzy se můžeš těšit na další novinky, ale také na soutěž o volné vstupenky na koncert pro sebe i pro svou partu a osobní setkání s MISTOU.

 

Mista - 2
(Foto: oficiální zdroj)

 

Další informace najdeš na facebooku MISTY nebo na jejích webových stránkách.12 hlasů
Vaše hodnocení