Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Zpěvačka Mista, které se v minulosti přezdívalo Slovenská Lady Gaga, vzbudila rozruch! Nejdříve kvůli ní musela zasahovat záchranka a pak...

Zpěvačka Mista si hrála s ohněm! Musela přijet záchranka!

Mista - 2
zdroj: Milan Mošna Mista - 2
aktualizováno 11.09.2015, 00:23 | 11.09.2015, 00:22 | Krásná.cz

Zpěvačka Mista, které se v minulosti přezdívalo Slovenská Lady Gaga, vzbudila rozruch! Nejdříve kvůli ní musela zasahovat záchranka a pak...

Zpěvačka Mista si zahrána na drsňačku a v bývalém Baťově komplexu úmyslně zapálila několik figurín. Je snad utajená pyromanka? Velký požár naštěstí nezpůsobila, jak by se mohlo zdát, a hasiči na místo vyrážet nemuseli. Všechno to totiž bylo jen v rámci natáčení nového klipu. "Dnes jsi slavná, zítra nebudeš," sděluje novým singlem a mluví hlavně k těm, kteří touží po slávě přehlídkových mol.

 

 

„Během natáčení jsem dostala silnou alergickou reakci na prach, nemohla jsem dýchat a tým musel zavolat záchranku, natáčení muselo být dokonce na několik hodin přerušeno," vzpomíná na natáčení zpěvačka.

 

PSALI JSME:

Mista v novém klipu: Sexy šéfka i svůdkyně v bazénu
Mista má nový klip: V casinu jsem byla poprvé v životě!
Mista jako svůdná modelka: Chystá nový klip a módní kolekci

 

Nový klip Catwalk Fever je plný symboliky a Mista se nebojí kritizovat povrchnost módního průmyslu. "To, že v něm podpálím figuríny, má svůj význam, je to o pomíjivosti krásy i slávy. I sláva může jednou shořet. Zůstane jen prach," říká zpěvačka. Aby to  Mista v novém klipu pořádně zdůraznila, natáčela v zdemolované tovární budově bývalého Baťova komplexu ve Zlíně.

 

Mista - 7
(Foto: Milan Mošna)

 

"Módu mám velmi ráda. Sleduji ji a ikon módního průmyslu si nesmírně vážím. Je mi ale smutno z toho, když někdy vidím, kam směřuje svět, který mladé lidí podporuje k povrchnosti, a jejich jediným čtením je listování v módních časopisech. Čas tráví po obchoďácích a módní trendy jsou středobod jejich žití," říká Mista o vzniku nového singlu.

 

Mista - 11
(Foto: Milan Mošna)

 

V poslední době se Mista tak trochu stáhla z mediální scény. Co se se zpěvačkou, která bodovala se singly jako Rock It, Ca$h Out, Show Me, Go Wild a dalšími vlastně stalo? "Za poslední čtyři roky jsem byla na pěti turné, včetně jednoho turné v Číně, vydala jsem pět singlů, které hrály celoplošná rádia, i první CD album. Prostě jsem se potřebovala na chvíli zastavit."

Pop stylu ale zůstává věrná i na novém singlu, ale podle jejích slov se vrací zpět k hudebním kořenů a používání živých hudebních nástrojů a kapely, se kterou hrávala ještě předtím, než odstartovala svou sólo kariéru.

 

Mista - 5
(Foto: Milan Mošna)132 hlasů
Vaše hodnocení