Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Podle statistiky se s některou formou akné setkalo až 80 % populace. Pokud trpíte na pravidelný výskyt akné i vy, určitě věnujte pozornost výběru vhodných přípravků. Nesprávná péče se totiž může vymstít v podobě jizev nebo poškozením přirozeného k...

KDO VYHRÁL soutěž o přírodní kosmetiku Cannaderm k boji proti akné

Soutěž
zdroj: oficiální zdroj Soutěž
aktualizováno 03.06.2016, 15:25 | 22.04.2016, 15:57 | Krásná.cz

Podle statistiky se s některou formou akné setkalo až 80 % populace. Pokud trpíte na pravidelný výskyt akné i vy, určitě věnujte pozornost výběru vhodných přípravků. Nesprávná péče se totiž může vymstít v podobě jizev nebo poškozením přirozeného kožního pláště.

Prvním krokem vhodné péče je umytí hrubých nečistot, jako je make-up, pudr či jiné nečistoty. Aknea mycí pěna je tak lehká, že ji můžete použít i v okolí oči, aniž byste je podráždili. Zároveň však pokožku perfektně očistí a odstraní odumřelé vrstvy kožních buněk.

 

Jakmile je pleť dokonale čistá, aplikujte na ni Aknea ošetřující vodu. Díky bylinným extraktům působí antibakteriálně a tonizuje mastnou a uhrovitou pleť. Vodu nanášejte pravidelně na jednotlivé projevy akné, dojde tak k omezení nadměrné tvorby kožního mazu a ucpávání pórů.

 

Mezi vaší kosmetikou by pak určitě neměl chybět ani Aknea ošetřující krém. Ten se používá pouze lokálně na již vzniklé komedony neboli uhry. Zabraňuje jejich zvětšení a rozšíření, a zároveň urychluje jejich hojení bez nežádoucích následků.

 

Pokud jste si oblíbili pleťové masky, rozhodně vyzkoušejte Aknea čistící masku pro hloubkové ošetření a čištění pokožky. Přírodní receptura pomáhá odstraňovat svrchní zrohovatělou vrstvu pokožky a účinně působí v místě zanícených pórů.

 

Do kabelky pak přiberte Aknea sérum s roll-on aplikátorem pro rychlé zklidnění projevů akné kdykoliv během dne. Při opakovaném použití viditelně mírní zarudnutí i citlivost ošetřovaného místa.

 

Díky svému přírodnímu složení získala celá řada Aknea označení CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika, což je pro vás zárukou, že tyto přípravky neobsahuje konzervanty, parfémy, barviva ani ropné suroviny.

 

O co hrajeme?

Pokud správně zodpovíte naši soutěžní otázku, můžete se těšit na kompletní balíček Aknea produktů. Vyhrává pět vylosovaných soutěžících.

 

Soutěž
(Foto: oficiální zdroj)

 

Více na www.cannaderm.cz

 

Soutěžní otázka:

Která akreditovaná společnost uděluje značce Cannaderm, a tedy i produktům z řady Aknea certifikaci přírodnosti CPK?

 

a) akreditovaná společnost KEZ
b) akreditovaná společnost Ecocert
c) akreditovaná společnost BIO EKO

 

Správná odpověď: a)

Soutěž již skončila!!!

 

Seznam výherců:

Romana Vajdíková, Prosiměřice
Michaela Pětivoká, Hradec Králové
Jarmila Řezníčková, Kačice
Vlasta Novická, Chotěboř
Josef Krob, Hořesedly

 

Všem výhercům gratulujeme!

 

Více info na www.cannaderm.cz.0 hlasů
Vaše hodnocení