Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zapojte se do naší soutěže a získejte čistící a odličovací vodu Sébium.

KDO VYHRÁL? Soutěž o zelenou řadu Bioderma proti akné

Soutěž Bioderma
zdroj: oficiální zdroj Soutěž Bioderma
aktualizováno 29.10.2015, 17:54 | 29.10.2015, 17:54 | Krásná.cz

Zapojte se do naší soutěže a získejte čistící a odličovací vodu Sébium.

Akné je onemocnění, které způsobuje mnoho faktorů. Jeho příčiny mohou být různého původu, nejčastějším důvodem jsou hormonální změny, zejména v období puberty, menstruace, těhotenství atp. Dále se na vzniku akné podílejí genetické predispozice a vnější vlivy, například stres, klimatizace, znečištěné životní prostředí, případně některé léky a nevhodná kosmetika.

 

Stejně tak, jako každé jiné onemocnění, ani akné nelze vyléčit ze dne na den. Doba hojení akné může být dlouhá a efekt léčby nemusí být proto okamžitý. Čím dříve se s léčbou začne, tím nižší je riziko vzniku fyzických i psychických potíží (ztráta sebedůvěry, deprese, sebepodceňování…). V některých případech se může stát, že po zahájení léčby může dojít k přechodnému zhoršení projevů. Všeobecně ale platí, že viditelné zlepšení se dostaví po několika týdnech až měsících. Z tohoto důvodu je pro úspěch důležité i nadále v léčbě a péči o aknózní pleť vytrvat, zachovat trpělivost a pokračovat, přestože nedochází k okamžitým viditelným změnám.


Co pro sebe můžete udělat vy sami?

 

Především se o pokožku správně starat použitím vhodné dermokosmetiky, tedy takové která neucpává kožní póry, je tzv. nekomedogenní, a působí na všechny příčiny i důsledky vzniku akné.

 

Krok č. 1 Jen čistá pleť může být zdravá! Proto je každé ráno i večer nutné pokožku očistit a odlíčit správně zvoleným produktem hygieny. Jednou z nejoblíbenějších možností je použití micelární vody Sébium H2O speciálně určené pro problematickou pleť. Další možností je i čisticí pěnivý gel Sébium Moussant, který je zvlášť vhodný na celé tělo včetně obličeje. Oba produkty upravují složení kožního mazu tak, aby se nejvíce blížil pokožce zdravé a tak předchází rozvoji akné.

 

Sébium Global
(Foto: oficiální zdroj)

 

Krok č. 2 Dokonalým očistěním pleti to ovšem nekončí, je potřeba použít také správný pečující produkt. Vhodnou volbou je Sébium Global který svým účinkem postihuje všechny příčiny akné i jeho důsledky. Díky patentu Fluidactiv® a komplexu aktivních látek působí na všech úrovních vzniku akné, zjemňuje celkově zhrubělý povrch pleti a dlouhodobě pokožku hydratuje.

 

Jedině komplexní péče o aknózní pleť je ta správná a ani správně zvolená hygiena a péče se bez sebe neobejde!


Zajímá Vás produktová řada Sébium?
Trápí Vás akné nebo máte mastnou pleť?
Nevyzkoušeli jste ještě naší micelární vodu z řady Sébium?
 

Pokud jste odpověděli na naše otázky ano, máte jedinečnou možnost získat zdarma micelární vodu z řady Sébium 100 ml tady!

 

Jak soutěžit?


Deset z vás může získat Sébium H20 500 ml.

 

Kosmetika Bioderma Sébium - 19
(Foto: Oficiální zdroj)


Stačí správně zodpovědět následující otázku: Co můžete vyhrát v soutěži na www.sebium.cz?


a) Originál sluchátka BEATS
b) Kosmetickou tašku plná produktů

 

Nápovědu najdete ZDE.

 

Správná odpověď: a) Originál sluchátka BEATS

 

SOUTĚŽ JIŽ SKONČILA!

 

Seznam výherců:

 

Filip Vyskočil, Plzeň
Lucia Bútorová, Brno
Stanislav Miláček st., Brno
Vlasta Řehořková, Prostějov
Petra Krupičková, Cerhenice
Daniela Dočkálková, Ostrava-Hrušov
Marie Hoferová, Brtnice
Kateřina Čelechovská, Zlín
Daniela Veletová, Chrudim
Jan Steinbauer, Sezimovo ústí

 

Všem výhercům gratulujeme.0 hlasů
Vaše hodnocení