Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zapojte se do naší soutěže a získejte čistící a odličovací vodu Sébium.

SOUTĚŽ: Akné vyžaduje trpělivost... Nebo zelenou řadu Bioderma

Soutěž Bioderma
zdroj: oficiální zdroj Soutěž Bioderma
aktualizováno 20.10.2015, 14:52 | 20.10.2015, 14:52 | Krásná.cz

Zapojte se do naší soutěže a získejte čistící a odličovací vodu Sébium.

Akné je onemocnění, které způsobuje mnoho faktorů. Jeho příčiny mohou být různého původu, nejčastějším důvodem jsou hormonální změny, zejména v období puberty, menstruace, těhotenství atp. Dále se na vzniku akné podílejí genetické predispozice a vnější vlivy, například stres, klimatizace, znečištěné životní prostředí, případně některé léky a nevhodná kosmetika.

 

Stejně tak, jako každé jiné onemocnění, ani akné nelze vyléčit ze dne na den. Doba hojení akné může být dlouhá a efekt léčby nemusí být proto okamžitý. Čím dříve se s léčbou začne, tím nižší je riziko vzniku fyzických i psychických potíží (ztráta sebedůvěry, deprese, sebepodceňování…). V některých případech se může stát, že po zahájení léčby může dojít k přechodnému zhoršení projevů. Všeobecně ale platí, že viditelné zlepšení se dostaví po několika týdnech až měsících. Z tohoto důvodu je pro úspěch důležité i nadále v léčbě a péči o aknózní pleť vytrvat, zachovat trpělivost a pokračovat, přestože nedochází k okamžitým viditelným změnám.


Co pro sebe můžete udělat vy sami?

 

Především se o pokožku správně starat použitím vhodné dermokosmetiky, tedy takové která neucpává kožní póry, je tzv. nekomedogenní, a působí na všechny příčiny i důsledky vzniku akné.

 

Krok č. 1 Jen čistá pleť může být zdravá! Proto je každé ráno i večer nutné pokožku očistit a odlíčit správně zvoleným produktem hygieny. Jednou z nejoblíbenějších možností je použití micelární vody Sébium H2O speciálně určené pro problematickou pleť. Další možností je i čisticí pěnivý gel Sébium Moussant, který je zvlášť vhodný na celé tělo včetně obličeje. Oba produkty upravují složení kožního mazu tak, aby se nejvíce blížil pokožce zdravé a tak předchází rozvoji akné.

 

Sébium Global
(Foto: oficiální zdroj)

 

Krok č. 2 Dokonalým očistěním pleti to ovšem nekončí, je potřeba použít také správný pečující produkt. Vhodnou volbou je Sébium Global který svým účinkem postihuje všechny příčiny akné i jeho důsledky. Díky patentu Fluidactiv® a komplexu aktivních látek působí na všech úrovních vzniku akné, zjemňuje celkově zhrubělý povrch pleti a dlouhodobě pokožku hydratuje.

 

Jedině komplexní péče o aknózní pleť je ta správná a ani správně zvolená hygiena a péče se bez sebe neobejde!


Zajímá Vás produktová řada Sébium?
Trápí Vás akné nebo máte mastnou pleť?
Nevyzkoušeli jste ještě naší micelární vodu z řady Sébium?
 

Pokud jste odpověděli na naše otázky ano, máte jedinečnou možnost získat zdarma micelární vodu z řady Sébium 100 ml tady!

 

Jak soutěžit?


Deset z vás může získat Sébium H20 500 ml.

 

Kosmetika Bioderma Sébium - 19
(Foto: Oficiální zdroj)


Stačí správně zodpovědět následující otázku: Co můžete vyhrát v soutěži na www.sebium.cz?


a) Originál sluchátka BEATS
b) Kosmetickou tašku plná produktů

 

Nápovědu najdete ZDE.


Svoji odpověď zašlete e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 27.10.2015 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Bioderma“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu Krasna.cz o kosmetické balíčky Bioderma
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o kosmetické balíčky Bioderma (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost LABORATOIRE BIODERMA CZECH REPUBLIC s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 20.10.2015
na internetových stránkách http://krasna.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 27.10.2015 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Bioderma“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://krasna.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno deset (10) výherců, z nichž každý obdrží kosmetický balíček obsahující Sébium H20 500 ml.
6. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://krasna.cz Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Ceny budou výhercům zaslány na adresu bydliště, kterou uvedli ve výherním soutěžním e-mailu. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Výherci nemohou požadovat místo ceny vyplacení hotovosti ani poskytnutí jiného než uvedeného zboží. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 5 náhradní ceny obdobného typu.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 anebo spolupořadateli Soutěže.
12. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://krasna.cz.


V Praze dne 19.10.2015

___________________________________
Petr Horák, ředitel sekce nových projektů


 0 hlasů
Vaše hodnocení