Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Vyhrajte ji v naší nové soutěži.

SOUTĚŽ: Kdo ochrání vaši pokožku před zimou?

Soutěž Bioderma
zdroj: oficiální zdroj Soutěž Bioderma
aktualizováno 16.12.2015, 18:51 | 16.12.2015, 18:51 | Krásná.cz

Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Vyhrajte ji v naší nové soutěži.

Chlad, suchý vzduch, málo světla a vítr naši pokožku oslabují, hlavně na těch nejexponovanějších partiích jako je tvář, rty a ruce. Tepelná regulace je náročná z důvodu střídání tepla a zimy, když přicházíme z venkovního prostředí do interiéru. Rovnováha v pokožce je porušená. Suchý mráz zvyšuje ztrátu vody a snižuje vylučování kožního mazu. Tím se pokožka stává propustnější a křehčí, objevují se příznaky suché kůže jako je začervenání a podráždění. Proto je potřeba pokožku chránit a obnovit její ochrannou vrstvu.

 

Pečujte o svou pokožku v zimním období a využijte rad expertů ze společnosti BIODERMA. Připravili jsme pro vás sérii odborných a zajímavých článků, kde budeme hovořit nejen o tom jak pečovat o pokožku v zimě, jak pokožka reaguje na chlad a mráz, ale třeba i o stravě v zimním období.


O co hrajeme?

 

Atoderm balzám na rty a Atoderm Nutritive pro 5 čtenářek.

 

Atoderm balzám na rty – Vyživující a zjemňující balzám na rty.
Atoderm Nutritive – Vysoce výživný krém pro každodenní péči o pokožku tváře.

 

Bioderma Atoderm
(Foto: oficiální zdroj)

 

Soutěžní otázka:

 

Kolik členů má rodina, která jela otestovat extrémní podmínky do země za polárním kruhem Laponska?

 

a) 3
b) 5

Nápověda ZDE

 

Jak soutěžit?

 

Svoji odpověď zašli e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 22.12.2015 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Bioderma“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

Sledujte pravidelně www.bioderma.com a soutěžte o hodnotné ceny i tam. Chcete vyhrát výbavu do chladného počasí? Staňte se followerem BIODERMA_CZECH, nafoťte jak vás chrání Atoderm v zimě, označte fotku #skinbodyguard a výhra může být vaše!

 

Atoderm #SKINBODYGUARD ochrání vaše tělo před zimou.
Je to v kůži!

 

Soutěž Bioderma
(Foto: oficiální zdroj)

 

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu Krasna.cz o kosmetické balíčky Bioderma
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o kosmetické balíčky Bioderma (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost LABORATOIRE BIODERMA CZECH REPUBLIC s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 16.12.2015
na internetových stránkách http://krasna.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 22.12.2015 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Bioderma“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://krasna.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno pět (5) výherců, z nichž každý obdrží kosmetický balíček produktů Bioderma.
6. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://krasna.cz Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Ceny budou výhercům zaslány na jimi uvedenou adresu (bydliště). Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zasílány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Výherci nemohou požadovat místo ceny vyplacení hotovosti ani poskytnutí jiného než uvedeného zboží. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 5 náhradní ceny obdobného typu.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 anebo spolupořadateli Soutěže.
12. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://krasna.cz.


V Praze dne 15.12.2015

___________________________________
Petr Horák, ředitel sekce nových projektů0 hlasů
Vaše hodnocení