Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Cítíte to? Jaro je tu! Všechno ožívá, kvete, nasává nový život a energii. Všechno je jemné a křehké, unavené po šedivé zimě. Podobně je na tom i naše pleť. Aby se rozvinula do krásy, potřebuje jemnou ale účinnou péči, která jí dodá všechno potřebn...

SOUTĚŽ: Vyhraj hydratační kosmetiku pro jarní probuzení tvé pleti

Soutěž Bioderma
zdroj: oficiální zdroj Soutěž Bioderma
aktualizováno 04.04.2016, 17:28 | 04.04.2016, 17:28 | Krásná.cz

Cítíte to? Jaro je tu! Všechno ožívá, kvete, nasává nový život a energii. Všechno je jemné a křehké, unavené po šedivé zimě. Podobně je na tom i naše pleť. Aby se rozvinula do krásy, potřebuje jemnou ale účinnou péči, která jí dodá všechno potřebné pro zdraví a krásu. A přesně o tu si u nás můžete zasoutěžit.

Perfektní probuzení pleti

Naše pleť nejen na jaře potřebuje něco, co jí dodá vodu potřebnou na to, aby fungovala každá jedna buňka, něco, co ji krásně rozzáří, něco, co zahladí nedokonalosti, něco, co jí dovolí dýchat a být sama sebou. Aby se tak stalo, nemusíte rozširovat svůj kosmetický arsenál o několik dalších produktů. Stačí vám jeden perfektní. Novinka z řady Hydrabio od společnosti Bioderma je úžasná.


Zamilovat si ji je tak jednoduché. Hlavně citlivá a dehydratovaná pleť ocení její mimořádné benefity. Je to dávka energie a hydratace, vzpruha na celý den, která nedovolí pleti povadnout, ani když je vystavená nadměrné zátěži ze životního prostředí, chladu či UV záření, dokonce si poradí i se známkami stresu a projevy předčasného stárnutí. Krém Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 zásobuje pleť dávkou nové generace fyziologické hydratace. Díky emulzi, která je inspirovaná strukturou kůže, aktivní látky patentu Aquagenium pronikají hlouběji do pokožky a účinněji aktivují přirozený hydratační proces. Výsledkem je okamžitě vyhlazená, rozjasněná, jemná, pružná, jednoduše perfektní pleť.

 

Soutěž Bioderma
(Foto: oficiální zdroj)

 

Díky speciálním filtrům chránícím před oběma druhy UV záření (UVA i UVB) může být vaše pleť v pohodě i při běžných činnostech venku. Klidně si můžete vychutnávat první kávičku na terase s kamarádkou, jízdu na kole, běh či procházku bez obav o svoji pleť. Je jedno, kde jste. Hydrabio Perfecteur ochrání pleť před všemi nástrahami a poskytne jí všechno potřebné pro maximální pohodlí, zdraví a krásu. Je tak účinný, že stačí minimální množství, abyste pocítili maximální účinky a vychutnali jeho pozitiva. Stačí nanést jen tři tečky krému – jedna na čelo, jedna na každou tvář, jemně vmasírovat a užívat si pocit z perfektní pleti. Novinka Hydrabio Perfecteur je vynikající i jako podklad pod make-up. Abyste jeho benefity pocítili v plném rozsahu, je ho vhodné nanášet na očištěnou pleť přípravky Hydrabio H2O nebo Hydrabio Mléko. Potom už jen jemná vrstva make-upu a vaše pleť nepotřebuje víc. Celý den si můžete užit v pohodě bez strarostí o krásu a zdraví pleti, protože krém Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF 30 je jednoduše perfektní.

 

Soutěž:

Soutěžíme o 5x Hydrabio Perfecteur a 5x Hydrabio H20 500 ml

 

Soutěž Bioderma
(Foto: oficiální zdroj)

 

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje známá česká Make-up artistka, která ukazuje postup NUDE líčení v následujícím videu?


a) Petra Machálková
b) Zuzana Machalová
c) Lucie Machů

 


Jak soutěžit?

Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 10.04.2016 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Bioderma“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.

 

Tip navíc!
Chcete strávit Perfektní relax víkend se svou kamarádkou v prostředí krásného resortu? Zakupte si novinku Hydrabio Perfecteur v jedné z našich kamenných lékáren, vyfoťte se s kamarádkou a výhra může být Vaše! Více informací zde.

 


HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu Krasna.cz o kosmetické balíčky Bioderma
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o kosmetické balíčky Bioderma (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost LABORATOIRE BIODERMA CZECH REPUBLIC s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 04.04.2016
na internetových stránkách http://krasna.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 10.04.2016 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Bioderma“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://krasna.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno pět (5) výherců, z nichž každý obdrží kosmetický balíček produktů Bioderma.
6. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://krasna.cz Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Ceny budou výhercům zaslány na jimi uvedenou adresu (bydliště). Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zasílány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Výherci nemohou požadovat místo ceny vyplacení hotovosti ani poskytnutí jiného než uvedeného zboží. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 5 náhradní ceny obdobného typu.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 anebo spolupořadateli Soutěže.
12. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://krasna.cz.


V Praze dne 31.03.2016

___________________________________
Petr Horák, ředitel sekce nových projektů
 0 hlasů
Vaše hodnocení