Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Podle statistiky se s některou formou akné setkalo až 80 % populace. Pokud trpíte na pravidelný výskyt akné i vy, určitě věnujte pozornost výběru vhodných přípravků. Nesprávná péče se totiž může vymstít v podobě jizev nebo poškozením přirozeného k...

SOUTĚŽ: Vyhraj přírodní kosmetiku k boji proti akné

Soutěž
zdroj: oficiální zdroj Soutěž
aktualizováno 11.04.2016, 00:35 | 11.04.2016, 00:35 | Krásná.cz

Podle statistiky se s některou formou akné setkalo až 80 % populace. Pokud trpíte na pravidelný výskyt akné i vy, určitě věnujte pozornost výběru vhodných přípravků. Nesprávná péče se totiž může vymstít v podobě jizev nebo poškozením přirozeného kožního pláště.

Prvním krokem vhodné péče je umytí hrubých nečistot, jako je make-up, pudr či jiné nečistoty. Aknea mycí pěna je tak lehká, že ji můžete použít i v okolí oči, aniž byste je podráždili. Zároveň však pokožku perfektně očistí a odstraní odumřelé vrstvy kožních buněk.

 

Jakmile je pleť dokonale čistá, aplikujte na ni Aknea ošetřující vodu. Díky bylinným extraktům působí antibakteriálně a tonizuje mastnou a uhrovitou pleť. Vodu nanášejte pravidelně na jednotlivé projevy akné, dojde tak k omezení nadměrné tvorby kožního mazu a ucpávání pórů.

 

Mezi vaší kosmetikou by pak určitě neměl chybět ani Aknea ošetřující krém. Ten se používá pouze lokálně na již vzniklé komedony neboli uhry. Zabraňuje jejich zvětšení a rozšíření, a zároveň urychluje jejich hojení bez nežádoucích následků.

 

Pokud jste si oblíbili pleťové masky, rozhodně vyzkoušejte Aknea čistící masku pro hloubkové ošetření a čištění pokožky. Přírodní receptura pomáhá odstraňovat svrchní zrohovatělou vrstvu pokožky a účinně působí v místě zanícených pórů.

 

Do kabelky pak přiberte Aknea sérum s roll-on aplikátorem pro rychlé zklidnění projevů akné kdykoliv během dne. Při opakovaném použití viditelně mírní zarudnutí i citlivost ošetřovaného místa.

 

Díky svému přírodnímu složení získala celá řada Aknea označení CPK – Certifikovaná přírodní kosmetika, což je pro vás zárukou, že tyto přípravky neobsahuje konzervanty, parfémy, barviva ani ropné suroviny.

 

O co hrajeme?

Pokud správně zodpovíte naši soutěžní otázku, můžete se těšit na kompletní balíček Aknea produktů. Vyhrává pět vylosovaných soutěžících.

 

Soutěž
(Foto: oficiální zdroj)

 

Více na www.cannaderm.cz

 

Hodně štěstí!

 

Soutěžní otázka:

Která akreditovaná společnost uděluje značce Cannaderm, a tedy i produktům z řady Aknea certifikaci přírodnosti CPK?

 

a) akreditovaná společnost KEZ
b) akreditovaná společnost Ecocert
c) akreditovaná společnost BIO EKO

 

Nápověda na www.cannaderm.cz.

 

Jak soutěžit?
Odpověď na soutěžní otázku zašli e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 17.04.2016 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Cannaderm“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt.


HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu Krasna.cz o kosmetické balíčky Cannaderm
______________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o kosmetické balíčky Cannaderm (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám, za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
3. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 11.04.2016
na internetových stránkách http://krasna.cz, a svoji odpověď zaslat e-mailem na adresu soutez@krasna.cz nejpozději do 17.04.2016 (včetně). Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Cannaderm“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://krasna.cz a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely zaslání ceny.
4. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
5. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpovědí soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno pět (5) výherců, z nichž každý obdrží kosmetický balíček produktů Cannaderm Aknea.
6. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou zveřejněny na internetových stránkách http://krasna.cz Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
7. Ceny budou výhercům zaslány na jimi uvedenou adresu (bydliště). Soutěžící jsou srozuměni s tím, že ceny budou zasílány pouze na adresy na území České republiky. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou, není možné je směnit za hotovost, ani požadovat poskytnutí jiné ceny, než byla stanovena. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto ceny uvedené v odst. 5 náhradní cenu obdobného typu.
9. V případě jakékoli nejasnosti nebo sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž prodloužit, zkrátit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat, a to bez jakýchkoli nároků soutěžících vůči CET 21 anebo spolupořadateli Soutěže.
12. Soutěž, tento herní řád a práva a povinnosti z něj vyplývající se řídí právním řádem České republiky. Tento herní řád bude uveřejněn na internetových stránkách http://krasna.cz.


V Praze dne 05.04.2016

___________________________________
Petr Horák, ředitel sekce nových projektů0 hlasů
Vaše hodnocení