Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máš dny, kdy se cítíš pod psa? Možná za to může nesprávná barva nehtů! Zkus zajít do drogerie a vybrat si lak, který odpovídá tvému znamení. Sama uvidíš, že ti barva bude sedět a ty se budeš cítit skvěle.

Chceš se cítit sebevědoměji? Pak si vyber LAK NA NEHTY podle svého ZNAMENÍ!

Dívka
zdroj: Thinkstockphotos Dívka
aktualizováno 30.09.2017, 00:26 | 30.09.2017, 00:26 | Krásná.cz

Máš dny, kdy se cítíš pod psa? Možná za to může nesprávná barva nehtů! Zkus zajít do drogerie a vybrat si lak, který odpovídá tvému znamení. Sama uvidíš, že ti barva bude sedět a ty se budeš cítit skvěle.

BERAN
Lidé ve znamení Berana jsou velmi sebejistí a o ženách to platí dvojnásob. Milují výrazné barvy, které přitahují pozornost. Nejvhodnější barva laku je křiklavě červená a svítivě fialová. V obou zmíněných odstínech se budeš cítit dokonale.

 

BÝK
Býci jsou paličatí a neradi ustupují. O své nehty pečují, ale nepotrpí si na extravaganci. Krok vedle neuděláš s přírodními odstíny laku, jako je béžová nebo pudrová. Pokud chceš něco výraznějšího, pak sáhni po světle růžové.

 

BLÍŽENCI
Blíženci se mohou pyšnit dobrým vkusem a uměním kombinovat. Proto i jejich lak bude vždy korespondovat s celým outfitem. Je tedy jedno, jestli barva bude červená nebo nenápadně růžová, protože vždy bude Blížencům slušet.

 

 

RAK
Raci patří mezi citlivá a přirozená znamení. Občas nevědí, co chtějí. Proto není nic neobvyklého, když i barvy laků střídají. Celkově dávají přednost světlejším odstínům, jako je například béžová a jemně růžová.


LEV
Ženy narozené ve znamení Lva milují pozornost okolí, a umí si ji získat i barvou svých nehtů. Nebojí se výstředností, a proto je běžné, že si kupují laky stříbrné, zlaté nebo s výraznými třpytkami. Pokud chceš něco opravdu výrazného, pak sáhni po černé nebo šedé.

 

PANNA
Pečlivé Panny mají rády vše pod kontrolou. Nechtějí být středem pozornosti, proto používají barvy v hnědých a béžových odstínech. Je klidně možné, že se ti do lakování nehtů vůbec nechce. To vůbec nevadí, nehty nech vyniknout v jejich přírodní kráse.

 

 

VÁHY
Váhy jsou nerozhodné znamení. Patří k nim i trocha tajemna a nevinnosti. Na nehtech milují růžovou, ale například i temně modrou, která je znakem určité mystičnosti.

 

ŠTÍR
Ženy ve znamení Štíra jsou vášnivé a energické. Není tedy překvapením, že jejich oblíbená barva laku je rudá a černá. Štíři milují i výraznou manikúru. Zkus vyzkoušet akrylové nehty nebo gelové nehty. Oba druhy ti budou velmi slušet.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jsi škudlil nebo až nezdravě rozhazuješ? ZNAMENÍ HOROSKOPU napoví!
Jaký je módní styl, který ti OPRAVDU SEDNE? Odpověď ti poskytnou HVĚZDY
Najdi to pravé TETOVÁNÍ, které se hodí ke tvému ZNAMENÍ!

 

STŘELEC
Střelci ve svém životě střílí pravdu na všechny strany. Jsou přímí, neznají přetvářku, ale zároveň nechtějí nikomu ublížit. Volí veselé barvy, jako je oranžová, žlutá nebo jasně červená.


KOZOROH
Ženy narozené ve znamení Kozoroha nejsou příliš sebevědomé. Touží po uznání, ale neumějí si o něj říct. Barvy volí v nenápadných odstínech jako je šedá nebo pudrová. Velmi jim sluší i růžová, která může být jak ve světlém odstínu, tak i ve výraznějším provedení.

 


VODNÁŘ
Vodnáři jsou plní optimismu a nezávislosti. Svoji nespoutanost prezentují i při výběru laku na nehty. Milují neonové barvy nebo výrazně modrou a zelenou.


RYBY
Stejně jako Vodnáři i Ryby patří k odvážným a nespoutaným povahám. Mají rády neotřelé barvy, jako je zlatá stříbrná nebo bronzová.0 hlasů
Vaše hodnocení