Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Snad každá dívka řeší, kam zajít na první rande. Pravdou je, že procházka na Petřín nikdy nezklame, ale na druhou stranu člověk by měl být originální. Pokud chceš svého vyvoleného opravdu překvapit, pak vyber rande podle jeho horoskopu. Určitě se ...

Chceš zažít RANDE SNŮ? Vyber místo podle HOROSKOPU!

Rande
zdroj: Thinkstockphotos Rande
aktualizováno 07.10.2017, 00:18 | 07.10.2017, 00:18 | Krásná.cz

Snad každá dívka řeší, kam zajít na první rande. Pravdou je, že procházka na Petřín nikdy nezklame, ale na druhou stranu člověk by měl být originální. Pokud chceš svého vyvoleného opravdu překvapit, pak vyber rande podle jeho horoskopu. Určitě se mu trefíš do vkusu a získáš plusové body.

Beran
Beran překypuje energií, a tak ho rozhodně nezvi do divadla nebo kina. Naopak se vydejte někam, kde se společně "vyblbnete". Co takhle horolezecká stěna, nebo lekce paddleboardingu? Tyto aktivity si každý Beran užije.


Býk

Na první pohled by se mohlo zdát, že Býci jsou líní, ale nenech se zmást. Sice patří mezi domácí typy, ale milují všemožné výzvy. Také si potrpí na dobré jídlo, a tak pozvi Býka k sobě domů na večeři. Určitě tvoji kulinářskou zručnost kladně ohodnotí.


Blíženci

Blíženci jsou rození sportovci. Pokud je pozveš na utkání jejich oblíbeného sportovního týmu, pak ti budou líbat ruce i nohy. Určitě ocení, když s nimi budeš probírat sportovní témata a necháš se zasvětit do světa sportu.

 


Rak
Žádný Rak si nepotrpí na dlouhé a hluboké rozhovory. Naopak se řídí pravidlem, že v jednoduchosti je krása. Nejlépe uděláš, když Raka pozveš na dobrou zmrzlinu a hezký film.


Lev

Lvi jsou rádi středem pozornosti a zároveň chtějí, aby i ostatní lidé vylezli ze své stydlivé ulity. Pokud chceš Lva opravdu potěšit, pak ho pozvi na karaoke. V průběhu večera poznáš jeho divokou povahu a třeba si na konci zazpíváte zamilovaný duet.


ČTĚTE TAKÉ:

Jaký je módní styl, který ti OPRAVDU SEDNE? Odpověď ti poskytnou HVĚZDY
Najdi to pravé TETOVÁNÍ, které se hodí ke tvému ZNAMENÍ!
TEST OSOBNOSTI: Co o tobě prozradí PODPRSENKA?


Panna

Kluci narození ve znamení Panny mají velmi analytickou povahu. Nedělá jim problém logické uvažování a mají smysl pro detail. Pozvi svého vyvoleného na šachový turnaj. Nejen, že bude z tvého nápadu překvapený, ale především během hry poznáš jeho skryté vlastnosti.


Váhy

"Double date" je náročná disciplína, na kterou si páry troufnou až po delší známosti. U Vah je to ale jiné, protože jsou od přírody rození diplomaté. Co si takhle vyrazit na rande ve čtyřech do kina, nebo na domácí filmový mejdan? Tento typ rande bude Vahám dokonale vyhovovat.

 


Štír
Štír je vodní znamení, a to značí jediné - vyrazte k vodě! Nejlépe uděláš, když svého Štíra vezmeš do aquaparku. Vodní atrakce a celodenní program vám rozmotají jazyk a společné rande si doopravdy užijete. P.S. Nezapomeň si vzít slušivé plavečky!


Střelec

Přijela do vašeho města pouť? Pokud ano, pak neváhej ani minutu, a vezmi Střelce na adrenalinovou atrakci. V ideálním případě zajděte i na horskou dráhu. Můžeš se ke Střelci hezky tisknout a v zápalu strachu ho chytit za ruku.


Kozoroh
Pro Kozorohy je příznačné, že mají uměleckou povahu. Navíc se dokážou velmi snadno dojmout, čeho můžeš využít. Naplánuj pro svého Kozoroha nezapomenutelný večer, který se bude skládat z koncertu a hezké procházky. Uvidíš, že na konci večera bude naprosto dojat.

 


Vodnář

Vodnáři mají něco, co jim ostatní mohou závidět. V jednu chvíli se dokážou našprtat 20 A4 školní látky, a za pár minut už vesele tancují na párty. Patří mezi opravdové chytrolíny, kteří se však rádi baví. Co si takhle ze začátku večera zahrát Scrabble, a poté se vydat na pořádnou párty?


Ryby

Kam jinam pozvat Ryby než do rybí restaurace? Po dobré večeři se vydejte na dlouhou noční procházku, během které se lépe poznáte. Ryby jsou totiž velcí snílci a milují dlouhé rozpravy o životě a budoucnosti.0 hlasů
Vaše hodnocení