Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Tvar a umístění očí o tobě říkají víc, než si myslíš. Podívej se, co tvar očí prozradí tvému okolí.

Co o tobě prozradí tvar očí?

Zaměřeno na oči
zdroj: Thinkstockphotos Zaměřeno na oči
aktualizováno 15.01.2016, 00:58 | 15.01.2016, 00:58 | dne

Tvar a umístění očí o tobě říkají víc, než si myslíš. Podívej se, co tvar očí prozradí tvému okolí.

Malé oči
Majitelky malých očí jsou považovány za obrovské pesimistky, které do svého soukromí nepustí nic a nikoho. Jsou velice netrpělivé a nedůvěryhodné. Slečny, které vlastní malé oči, se do všeho pouští po hlavě.

Velké oči
Velké oči jsou odjakživa považovány za ideál krásy. Majitelé velkých oči jsou velicí extroverti se srdečnou povahou. Jsou také bráni jako velice inteligentní, upřímní lidé. A pozor. Slečny s velkýma očima jsou v milostných hrátkáchprý bez zábran.

Oči blízko u sebe
Lidé, kteří mají oči blízko sebe, jsou velice plaší a uzavření. Dá se říct, že jsou považováni za chameleony, protože se přizpůsobí úplně každé situaci.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Tvar a barva bradavek odhalí naši osobnost!
Jak líbáš? Odhal to podle znamení horoskopu
Co o tobě prozradí tvar tvého chodidla?

Oči daleko od sebe
Oči daleko od sebe vyjadřují obrovskou náladovost, malou vytrvalost a nestabilitu. Jejich majitelé jsou také velice podnikaví a vrhají se do všeho naplno, ale často jsou ve svých představách velice naivní.

Oči zešikmené dolů
Lidé s tímto typem očí vynikají v naslouchání a pomáhání druhým, a proto sebe posouvají na druhou kolej. Jsou velice ochotní a budí v druhých obrovskou důvěru.


Oči zešikmené nahoru
Majitelé těchto očí si velice rádi užívají života, mají skvělou fyzickou kondici, ale s čím se u nich můžeme bohužel také setkat, jsou cholerické výbuchy. Neumí udržet emoce na uzdě a často svými výbuchy neúmyslně ubližují.

 

Co o tobě prozradí barva očí? To zjistíš v tomto článku.13 hlasů
Vaše hodnocení