Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Najít pravou kamarádku na celý život, je občas pěkně velká fuška. Někteří přátelé se sice tváří, že by za nás položili život, ale čas poodhalí jejich falešnou povahu. Chceš zjistit, zda si hřeješ na prsou zákeřného hada? Pravdu ti řekne horoskop.

Falešná mrcha nebo slibotechna? Odhal kamarádku podle znamení

Hádka s kamarádkou
zdroj: Thinkstockphotos Hádka s kamarádkou
aktualizováno 16.03.2018, 00:35 | 16.03.2018, 00:35 | Krásná.cz

Najít pravou kamarádku na celý život, je občas pěkně velká fuška. Někteří přátelé se sice tváří, že by za nás položili život, ale čas poodhalí jejich falešnou povahu. Chceš zjistit, zda si hřeješ na prsou zákeřného hada? Pravdu ti řekne horoskop.

Zjisti, ve kterém znamení se narodila tvoje kamarádka, a hned budeš vědět, na čem jsi.


BERAN
Berani často konají ve svůj prospěch. Zároveň ale moc dobře vědí, že potřebují mít oporu ve formě silného přátelství. Pokud je tvoje kámoška Beran, pak si dej pozor na její ulhanost. Není výjimkou, že Berani zalžou i kvůli naprosté blbosti. Na druhou stranu se nikdy nemůže stát, že by tě Beran potopil před ostatními kamarády.


BÝK

Máš kamarádku ve znamení Býka? Gratulujeme! Rozhodně jde o velmi loajálního člověka, který ti dokáže kdykoliv a jakkoliv pomoci, a to bez nároku na odměnu. Navíc se s Býkem nikdy nebudeš nudit, protože jde o hovorné znamení. Měla bys ale vědět, že Býci nedokážou říkat "ne", což rozhodně není skvělá vlastnost.


BLÍŽENEC
Možná už tušíš, že Blíženci mají dvě tváře. Jeden den můžou působit jako věrní přátelé, kteří by ti nikdy neublížili, další den zapomenou na své sliby a chovají se povýšeně. Pokud jejich rozdvojenou povahu budeš tolerovat, určitě to ocení. Stačí, když jim budeš kdykoliv nablízku a naznačíš jim, že u tebe mají vždycky dveře otevřené. 

 


RAK

Na Raky si dej velký pozor. Často hledají "slabší" kamarády, aby se nad nimi mohli povyšovat. Taková vlastnost je opravdu nepříjemná. Dej své kamarádce ve znamení Raka najevo, že si na tebe nesmí dovolovat. Pokud se nad svým chováním zamyslí, můžou se z vás stát výborné kamarádky na celý život.


LEV

Kamarádka ve znamení Lva je vždycky upřímná, milá a obětavá. Dokázala by se pro tebe rozpůlit. Navíc patří mezi lidi, kteří nesnáší nečistou hru, a vždy se snaží mít zdravý nadhled. Pravdou ale zůstává, že lví upřímnost tě může občas velmi šokovat.


PANNA

Spolehlivost! Tak přesně tohle slovo vystihuje kamarádku ve znamení Panny. Můžeš se na ni stoprocentně spolehnout, protože přátelství bere jako svátost, přes kterou nejede vlak. Jenom si dej pozor na to, abys jí nikdy nelhala. Nejen, že lež brzy odhalí, ale především by se mohlo stát, že by na vaše přátelství rychle zanevřela.


VÁHY
Váhy nad svými názory dlouho dumají. Jednou si myslí to, jindy zase ono, a tak by se mohlo zdát, že jsou falešní tichošlápci. Občas se sice takto chovají, ale pravda je jiná. V nitru jde o velmi čestné lidi, kteří by svým kamarádům nikdy neublížili. Chtějí se všemi vycházet a nenávidí konflikty. Pokud se někdy pohádáte, Váha to bude velmi těžko snášet.


ŠTÍR

Všichni Štíři milují volnost a svobodu. Rozhodně svou kamarádku ve znamení Štíra nenuť do věcí, které nechce dělat. Nemuselo by to dopadnout dobře. Navíc si dej pozor na to, že Štíři chtějí z každého konfliktu vyjít s čistým štítem. Tahle vlastnost rozhodně není pozitivní, a tak si na jejich chování dej velký pozor.

 


STŘELEC
Všichni ví, že Střelci se tváří jako kliďasové, ale vnitřně jsou velmi impulzivní osobnosti. Podobně se může chovat i tvá kamarádka. I když bude vypadat, že je naprosto v pohodě, uvnitř bude zuřit jako lev. Na druhou stranu jsou Střelci citově založení, takže se můžeš spolehnout na to, že jejich přátelství je naprosto upřímné.


KOZOROH

Možná trvalo déle, než si tě kamarádka ve znamení Kozoroha připustila k tělu, ale teď by se pro tebe dokázala rozkrájet. Navíc se jedná o velmi klidné znamení, které nenávidí konfliktní situace a naopak zbožňuje svůj klid. Není pravděpodobné, že by Kozorozi výrazně lhali, nebo se snažili jednat ve tvůj neprospěch.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bude ti nevěrný? Pravdu zjistíš z BARVY OČÍ
S kým to vlastně chodíš? Povahu tvého kluka odhalí MALÍČEK
Je tvůj kluk romantik, nebo sexuální ďábel? Odpověď ti poskytnou jeho UŠI


VODNÁŘ

Musíme tě varovat! Vodnáři jsou rození lháři. Nikdy nevíš, co je pravda, a co naopak lež. Na jejich podlé chování si dej velký pozor a raději se jim nesvěřuj s tajemstvím. Mohlo by se totiž stát, že by ho brzy vědělo celé město. Na druhou stranu se ale říká, že není na škodu, když si člověk drží svého nepřítele blízko u těla.


RYBY

Ryby jsou pohodové kamarádky, které si přátelství dokážou vážit. Problém nastává ve chvíli, kdy ti něco slíbí. Není totiž překvapením, když své sliby nesplní. Pokud se smíříš s touto vlastností, pak ti můžeme zaručit, že budete skvělé kamarádky, které si vždycky vyjdou vstříc.0 hlasů
Vaše hodnocení