Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Poloha, kterou člověk zaujme ve spánku, ti hodně prozradí o jeho povaze. Podívej se, jak spí tvůj kluk, a zjisti, zda je pro tebe ten pravý

Hodíte se k sobě? Podívej se, jak spí

Zamilovaný pár
zdroj: Thinkstockphotos Zamilovaný pár
aktualizováno 23.01.2018, 15:38 | 23.01.2018, 15:38 | Krasna.cz/lk

Poloha, kterou člověk zaujme ve spánku, ti hodně prozradí o jeho povaze. Podívej se, jak spí tvůj kluk, a zjisti, zda je pro tebe ten pravý

Seznámila ses se skvělým klukem a ráda bys věděla, jestli máš vztah budoucnost? Dozvíš se to v ložnici. Ne, teď tě nenutíme k tomu, aby ses s ním hned vyspala (i když, upřímně, i tahle stránka ti dost napoví), prostě se podívej, jak spí.

A vůbec nejde o to, jak se spolu vejdete pod jednu peřinu a jestli vaše těla do sebe zapadnou jak dvě lžičky v příborníku. Poloha, v jaké spí tvůj přítel, ti prozradí, jakou má povahu a zda se k tobě hodí, nebo naopak vůbec ne.

Nejdřív se podívej, v jaké poloze spíš ty. O tom jsme psali v článku Spánek o tobě prozradí, jaká jsi.

A teď se podívej, jaký kluk se k tobě hodí a jaký oproti tomu vůbec ne.

EMBRYO

Nejlepší partie


Spletenec:
Tvůj kluk zatím moc neví, na čem je. Díky tvé schopnosti vcítit se se však brzy otevře a konečně dá najevo pocity, které se až dosud bál přiznat. A ty ho ráda vyslechneš.

Na břiše:
Tvůj kluk je skvělý milenec a s radostí se bude starat i o ty nejnepatrnější detaily ve vašem vztahu, takže se budeš cítit hýčkána.

Může to klapat

Embryo:
Oba hledáte někoho silného, o koho byste se mohli opřít. Váš vztah bude fungovat, pokud se budete střídat v podpoře. Jednou podrží on tebe, když ti bude těžko, podruhé podržíš ty jeho. Ale tak to vlastně má v pravém vztahu být, takže to není nesplnitelná podmínka. Jinak by se tvůj přítel mohl poohlížet po samostatnější a sebejistější přítelkyni.

Poloviční embryo: Člověk, který spí v této poloze, používá stejnou měrou rozum i srdce, takže se tento kluk nebude chovat jako zamilovaný blázínek. Pokud toužíš po romantických gestech, není pro tebe ten pravý, ale uvědom si, že samotná romantika dlouhodobý vztah neudrží.

Nepatrná naděje

Čáp: Váš vztah bude nevyrovnaný, protože ty potřebuješ jistotu. Jenže tenhle kluk má sklony k pasivně-agresivnímu chování, které u tebe naopak zvyšuje nejistotu.

Královna:
Tenhle kluk je samolibý a bude neustále vyžadovat tvoji plnou pozornost. Jen zřídka pocítí potřebu zahrnovat tě projevy lásky, které ty naopak hodně potřebuješ.

POLOVIČNÍ EMBRYO

Nejlepší partie

Embryo:
Tenhle kluk je tak něžný, že v tobě probouzí citlivost, kterou ve svém důkladně naplánovaném a rozumem řízeném životě většinou opomíjíš.

Královna: Po boku drzého a nespoutaného partnera, který uléhá v této pozici, se dokážeš uvolnit a necháš se od něj nasměrovat na cestu k novým, vzrušujícím zkušenostem.

 

Poloha ve spánku - 2
Pokud bude tvůj kluk vůdce může vám to vyjít. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Může to klapat

Poloviční embryo: Jelikož se oba chováte rozumně, spolehlivě a držíte se při zemi, je tu riziko, že tě začne nudit předvídatelnost vašeho vztahu. Takže se trošku odvaž, neboj se překvapení a trošky vzrušení, které bude vaši lásku neustále udržovat ve vztahu.

Nepatrná naděje

Čáp:
Ty máš vyrovnanou povahu, takže by ses měla hodit téměř ke komukoliv, ale tenhle kluk trpí nevypočitatelnými změnami nálad, které tobě, vyrovnané bytosti, polezou pěkně na nervy.

Spletenec: Kluk, který spí v této poloze, má hrůzu ze závazků, takže pořád váhá, zda je to vlastně s vámi vážné.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Co dělat, když to mezi vámi drhne
Vol barvy podle živlů
Co o tobě vypoví tvá hodina narození?

KRÁLOVNA

Nejlepší partie

Poloviční embryo:
Tento kluk chodí po světě dost sebejistě a má silný smysl pro nezávislost, takže ti dokáže nabídnout dostatek pozornosti a porozumění, aniž se bude cítit ohrožen tvou silnou individualitou. Ještě víc to bude fungovat, když dokážeš ukrotit své silné ego.

Embryo: Kluk, který spí jako embryo, se ti beze zbytku otevře a odevzdá. Rád do vztahu investuje tolik času a energie, kolik budeš chtít. Takže pokud potřebuješ mít nad chlapcem navrch, je tenhle ten pravý.

Může to klapat

Na břiše:
Vedle kluka, který má svůj život do puntíku naplánovaný, budeš zažívat příjemný pocit jistoty. Počítej ale s tím, že budeš muset donekonečna oceňovat jeho organizační schopnosti. Pokud budeš chválou šetřit, získá pocit, že si ho dost nevážíš. Takže jestli nemáš v povaze pochlebování, asi vám to moc klapat nebude.

Spletenec: Ve vztahu s tímto klukem se budeš muset chopit iniciativy, protože kdybys čekala na jeho krok, asi by ses nikdy nedočkala. Ale bacha, nejde jen o první krok, na tobě bude každý další krok. Pokud tě nebaví nikoho vést a chceš samostatného kluka, poohlédni se jinde.

Nepatrná naděje

Královna:
Vy oba jste dost sebestřední, tvrdohlaví a neradi ustupujete ze svých zvyků i názorů. Pokud nechceš prožít každý den válku i o maličkosti, nezačínej si nic s nikým, kdo spí jako ty.

 

Poloha ve spánku - 3
Jste oba dost dominantní, to značí problémy. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Čáp: Do všeho se vrháš po hlavě, takže jeho zdráhavý přístup budeš brát jako důkaz, že tě dostatečně nemiluje.

NA BŘIŠE

Nejlepší partie

Čáp:
Tvůj kluk skrývá spoustu tajemství. Umíráš touhou se o něm dozvědět víc a s chutí po jeho tajemství budeš pátrat.

Poloviční embryo: Máš vedle sebe velmi citlivého kluka, který pochopí tvou touhu po pořádku, ale ukáže ti, že zábavné riskování se bohatě vyplácí.

Může to klapat

Spletenec:
Chceš svůj život žít naplno, zatímco tvůj kluk má raději pomalejší tempo. Nenech se jím vyvést z míry a počkej, až se váš vztah přirozeně vyvine. Ale počítej s tím, že v budoucnu ho občas prostě potáhneš za sebou, protože on nebude tvému tempu stačit.

Embryo: I s klukem, který spí jako embryo, budeš muset vzít otěže do ruky ty. Nesmíš se ale projevovat moc divoce, buď nežná, nebo ho vystrašíš a on uteče.

Nepatrná naděje

Na břiše:
Pokud se srazíš se stejně silnou osobností, budete nelítosně bojovat o hlavní slovo ve vztahu. Někomu může domácí Itálie vyhovovat, ale je to dost vysilující.

 

Poloha ve spánku - 1
Pokud oba spíte stejně, jste si povahově podobní. V tomto případě to není dobré. (Foto: Thinkstockphotos)

 

Královna: Do sebe zahleděný, sebejistý a domýšlivý kluk bude vůči tvému plánování imunní. Když se dáš dohromady s člověkem, který má nejraději sám sebe, budeš se cítit zanedbávaná.

SPLETENEC

Nejlepší partie

Embryo:
Pokud se zamiluješ do kluka, který spí schoulený do klubíčka, můžeš si být jistá, že dokud budeš držet s ním, budeš mít po boku citlivého, štědrého a otevřeného partnera, který tě neopustí ani v těch nejtěžších chvílích.

Poloviční embryo: Tomuto vyrovnanému klukovi určitě nebude vadit, že ve vztahu nechceš nic uspěchat.

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT:
Doma.cz píše: 
Jak najít toho nejlepšího chlapa pro manželství?

Může to klapat

Čáp
: Průzkum složité duše tohoto kluka v žádném případě nesmíš uspěchat. Netrap se otázkou, zda tě miluje, nebo ne, to ukáže až čas. Ale když budeš tlačit na pilu, rozhodně vztahu nepomůžeš.

Královna: Tento dominantní typ nedokáže skrýt své pocity, i kdyby chtěl. Pokud se začne chovat podivně nebo tě podezírá, že to s ním nemyslíš vážně, dej mu jasně najevo, že ve vztahu nepochybuješ o něm, ale o sobě.

Nepatrná naděje

Spletenec:
Dva lidé, kteří se bojí pronést nahlas, po čem upřímně touží, stráví většinu společného času mlčení a to nejdůležitější si nikdy neřeknou. Jestli to s tímhle klukem myslíš vážně, musíte se oba pokusit z té ulity aspoň občas vylézt.

Na břiše: Potřebuješ kluka, který si bude pomalu získávat tvou důvěru. Tenhle ale na nic čekat nebude, takže moc šancí na lásku nemáte.

Čáp

Nejlepší partie

Spletenec:
Tvůj váhavý přítel o vztahu pochybuje stejně jako ty, takže ani jeden z vás nebude mít pocit, že na něj ten druhý příliš naléhá. Budete ve vztahu postupovat pomalu, ale bude vám to oběma vyhovovat, takže je všechno v pořádku.

Na břiše: Tento kluk má ve svém životě absolutní pořádek a dokáže kolem sebe vytvořit atmosféru pohody. To může tvé rozhárané dušičce vyhovovat.

Může to klapat

Čáp:
Oba chcete, aby se váš vztah pohnul z místa, ale také jste dost nedůvěřiví. Proto před sebou musíte být otevření a místo dohadů a domýšlení o všem mluvte. Pokud to splníte, máte šanci na úspěch.

Královna: Tenhle kluk sice bude mít tvou plnou důvěru, ale on nepochopí, proč nechceš jít do vztahu od začátku naplno. Než propadneš dojmu, že se o tebe nezajímá, otevřeně si s ním promluv o svých obavách. Jestli to neuděláš, určitě vám to nevyjde.

Nepatrná naděje

Embryo:
Tenhle kluk není pro tebe ten pravý, bude na tobě viset a žebrat o jakýkoliv důkaz tvé lásky. Jenomže tebe to bude rozčilovat, nejsi přeci žádná pečující matka.

Poloviční embryo:
On je na tebe příliš bezstarostný, což bude zvyšovat tvoji nejistotu a zraňovat tvou duši. Potřebuješ spíš někoho, kdo tě pochopí.19 hlasů
Vaše hodnocení