Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jaký bude duben podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Horoskop na celý duben: Raky zaskočí, Blížence motivuje k práci

Měsíční horoskop - 2
zdroj: Thinkstockphotos Měsíční horoskop - 2
aktualizováno 01.04.2017, 00:58 | 01.04.2017, 00:58 | Astrolog Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

Jaký bude duben podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Beran

V dubnu se musí znamení Berana vypořádat se silnými konstelacemi. Nebude vám chybět vůle, odhodlání a energie. Ovšem komplikací může být přílišná bezohlednost, nedostatek trpělivosti a také málo konstruktivních řešení.
Rada: Požádejte o pomoc Univerzum.

 

Býk
V dubnu máte šanci hodně věcí dokázat a prosadit. Ovšem nedostanete to zadarmo. Vesmír otestuje vaše schopnosti a také se můžou vynořit zásadnější karmické souvislosti. Pokud se nevzdáte, můžete vše překonat.
Rada: Uvědomte si, co karma vytváří a proč.
 

Blíženci
Většinu důležitých věcí vykonejte v první a druhé dekádě. Konec dubna je vhodný spíše pro rychlé a originální nápady. Někdy jim ovšem může chybět hloubka a promyšlenost. V celém měsíci se snažte o větší míru empatie.
Rada: Upřímná modlitba vás posune dál.

 

Rak
Nenechte se vykolejit nečekanými událostmi, které vám udělají čáru přes rozpočet. Uvědomte si, že někdy je prostě nutné reagovat na změnu. Při řešení života se opírejte hlavně o kombinaci praktičnosti a vnitřního souznění s Bohem.
Rada: Život je změna, ustrnutí k ničemu nevede.

 

Lev
Dejte si pozor na příliš silnou touhu po majetku a vlastnictví. Dalším rizikem může být přílišná snaha o originalitu, která hrozí uprostřed měsíce. Zrovna tak to nepřehánějte s užíváním si pozemských radovánek, ať již jakéhokoliv druhu.
Rada: Střídmost vám bude slušet.

 

Panna
První dvě dubnové dekády se vám může dařit udržet směr, který jste si v životě nastavili. Využijte toho k ukotvení zásad a přesvědčení, které máte vyzkoušené a víte, že vás nezklamou. Na konci měsíce se to bude hodit, protože stabilita se vám začne rozplývat mezi prsty.
Rada: Odevzdejte výsledky svých činů Univerzu.

 

Váhy
Duben je dalším obdobím, ve kterém se budete muset připravit na silnější zkoušky vesmíru. Pamatujte, že z toho můžete vyjít jedině posíleni. Důležité je, abyste se zbavili těch největších závislostí, které vás brzdí.
Rada: Věnujte se introspekci.

 

Štír
Majetnické sklony k ničemu nepovedou. A je jedno, zda půjde o majetek nebo vztahové záležitosti. Zrovna tak se vyvarujte přílišnému ulpívání na dobrém jídle nebo na milostných aktivitách. Chce to více opravdovosti na duchovní cestě.
Rada: Cvičte jógu.

 

Střelec
Začátkem měsíce vsaďte na poctivost, protože náhoda by sice mohla pomoci, ale nikoliv trvale. Uprostřed měsíce budete sršet velkým množstvím nápadů a originálních řešení. Přidejte pragmatismus a začne to celkově dávat smysl.
Rada: Buďte upřímní k sobě, okolí i Bohu.

 

Kozoroh
V dubnu se opřete spíše o tradiční a vyzkoušené témata, než na novoty a inovace. Tlakům na změnu totiž budete čelit často, tak se vám to bude hodit. Přesto dobré nápady automaticky neodmítejte, což platí hlavně pro poslední dekádu. Vždy je promyslete.
Rada: Praktikujte pránajámu.

 

Vodnář
Praktické záležitosti můžou být v dubnu vaším slabým místem. Sice se to budete snažit dohnat nadšením a nečekanými řešeními, přesto to nemusí někdy stačit. Zkuste dát, alespoň občas, věcem více času a hned je nehroťte.
Rada: Každé složce vašeho života dejte to, co si zaslouží.

 

Ryby
Pokračují energetické trendy z předchozího měsíce. Věnujte se tedy duchovní praxi, ale současně neignorujte běžný život. Jestliže vám tento přístup vydrží po celý duben, nepochybně budete příznivě odměněni.
Rada: Bez práce nejsou koláče.0 hlasů
Vaše hodnocení