Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaký bude květen podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Horoskop na celý květen: Blížence čekají velké změny, Váhy potíže v rodině

Měsíční horoskop - 3
zdroj: Thinkstockphotos Měsíční horoskop - 3
aktualizováno 01.05.2018, 00:00 | 01.05.2018, 00:00 | Astrolog Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

Jaký bude květen podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Beran
Úvodem měsíce se snažte o to, aby vaše mysl byla klidná, rozvážná a tolerantní. Od druhé dekády se zaměřte na nalezení rovnováhy mezi tím, co čem lpíte a tím, co je potřeba změnit. Vyvarujte se prudkým reakcím a ukvapenosti, ale současně příliš neváhejte.

 

Býk
První polovina května bude víceméně solidní. Dokážete se věnovat praktickým i finančním záležitostem, ale nebudete zanedbávat ani prožívání radostí. V druhé půlce měsíce počítejte s nečekanými situacemi, na které budete muset reagovat.

 

Blíženci
Pokud chcete udělat nějakou radikální životní změnu, zachovejte klid. První dvě dekády nejsou v tomto směru ideální. Konec května už bude o dost lepší. Jen je potřeba nespoléhat na štěstí, ale měli byste se o výsledek zasloužit.

 

Rak
V průběhu května je důležité, abyste se dokázali radovat ze života. Nenechte si ničím a nikým „otrávit" zájmy, které vás těší. Povinnosti si plňte důsledně, ale současně jim nastavte rozumné hranice. Život by měl být prostě v rovnováze.

 

Lev
Snažte se krotit téma peněz a užívání si života. Ať již půjde o jakoukoliv z těchto oblastí, mohli byste nepříjemně narazit. Během poslední květnové dekády si udělejte více času na přátele. Ovšem při komunikaci si pohlídejte, abyste se s nimi nedostali do sporu.

 

Panna
Jestliže udržíte rozum a slova na uzdě, potom můžete prožít vcelku úspěšný měsíc. To platí zejména pro materiální oblast života. A nejenom v mezilidských vztazích se nenechte zbytečně vyprovokovat. Držte se toho, co vám funguje.

 

Váhy
Během první květnové dekády nevymýšlejte žádné inovace a nenechte se natlačit někam, kam nechcete. Druhá část května je vhodná pro vzdělávání, informace a přátelské kontakty. Ke konci měsíce pozor na omezení v rodinných vztazích.

 

Štír
K dispozici budete mít hodně síly, která vás ale může v konečném důsledku dost oslabit. Klíčové totiž bude, do jaké míry zvládnete vlastní ego. Také byste se měli naučit pozitivně reagovat na vývoj událostí.

 

Střelec
Duchovní sféra vám bude blízká, ale neměla by vám sloužit jako výmluva pro zanedbávání hmotného světa. V něm je potřeba pilně pracovat, aby se dostavily výsledky. Využijte k tomu cílevědomost a vytrvalost.

 

Kozoroh
Nejsilnější bude první dekáda. Může být plná střetů a překážek, ale současně nabízí schopnost hodně věcí vykonat a prosadit. Je jenom na vás, jak se s nabídkou vesmíru vypořádáte. Zbytek května již bude o něco klidnější, ale přesto nic nepodceňte.

 

Vodnář
V podstatě celý květen budete vnímat určitou míru podrážděnosti. Kdybyste jí podlehli, zbytečně byste si zkomplikovali život. Držte se proto toho, co je vám vlastní. Přátelský a svobodomyslný životní styl, který je ale třeba okořenit vlastní zodpovědností.

 

Ryby
K většině činností se pokuste využít první dvě květnové dekády. Kombinace různých energií nabízí zajímavý koktejl, jenž dokáže přinést úspěch. Závěrem měsíce již budou hrozit problémy. A to jak od vlastního rozptýleného Já, tak od jiných sebestředných a nespolehlivých jedinců.0 hlasů
Vaše hodnocení