Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jaký bude únor podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Horoskop na celý únor: Co zneklidní Blížence a bez čeho se neobejdou Lvi?

Měsíční horoskop - 9
zdroj: Thinkstockphotos Měsíční horoskop - 9
aktualizováno 01.02.2017, 00:00 | 01.02.2017, 00:00 | Astrolog Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

Jaký bude únor podle horoskopu? Astrolog Pavel Hanzal má svou měsíční předpověď.

Beran
Únor bude jednoznačně vaším měsícem, alespoň z pohledu ohnivé energie, která k vám bude proudit. Na začátku měsíce je potřeba splnit požadavky na důkladnost. V poslední dekádě pozor na zbrklost, nepozornost a prudké reakce.


Rada: Zapracujte na vnitřním klidu.

 

Býk
Hlavní překážku, kterou budete muset v únoru překonat, je postoj k inovacím, změnám a vývoji. Je totiž nejvyšší čas na to, abyste si přestali lebedit v překonaných pořádcích. Chce to méně zatvrzelosti a více progrese, potom bude vše dobré.


Rada: Vesmír je energie, respektujte to.

 

Blíženci
První dvě dekády nabídnou nápaditost a originalitu. Zkuste toho využít dříve, než přijde konec února. V poslední dekádě totiž zahrozí více nervozity a neklidu. Navíc se může ukázat, že mnoho vašich snů je zcela nerealizovatelných.


Rada: Modlitba vám pomůže.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Květinový horoskop: Jaká jsi v řeči květin?
Jak líbáš? Odhal to podle znamení horoskopu
Kamarádství podle znamení zvěrokruhu

 

Rak
V průběhu února se budete muset popasovat s ohnivým živlem, který vás může opakovaně znervózňovat. Nenechte se tím vykolejit a opírejte se o vyzkoušené metody a způsoby jednání. Pamatujte, že rozbouřené city je nutné včas uklidnit.


Rada: I nadále posilujte stabilitu prostřednictvím zemského živlu.

 

Lev
Pokud dokážete ukočírovat vaše ego, může být únor měsícem, ve kterém prosadíte hodně z vašich cílů. Jen je nutné vaší snaze dodat více praktičnosti. V poslední dekádě se vyvarujte prudkosti a radikální změny nečiňte bez rozmyslu!


Rada: Cvičte taichi.

 

Panna
Začátkem měsíce se více soustřeďte na hmotné záležitosti tohoto světa. Prostředek února nabídne inspiraci a originální nápady, zkuste toho smysluplně využít. Poslední dekádu nepodlehněte iluzím a pozor si také dejte na neupřímně jednání.


Rada: Každý den meditujte.

 

Váhy
Únor se může ukázat jako „prubířský kámen" vašich schopností diplomacie a vyváženosti. Právě tyto vlastnosti budou nejvíce pokoušeny různými průbojnými až agresivními situacemi. Nenechte se tím vyvést z míry a snažte se upevnit vaše zásady.


Rada: Držet se zásad neznamená nic nedělat.

 

Štír
Během celého února si nemusíte být zcela jisti v situacích, které vyžadují nějakou novou a pro vás neznámou reakci. Zkuste se více obracet do vašeho nitra, kde můžete nalézt radu. Poslední dekáda bude náročnější, snažte se o konstruktivní a klidný přístup.


Rada: Odevzdejte výsledky vašich činů Univerzu.

 

Střelec
Většinu důležitých věcí se snažte vykonat v první polovině měsíce. Není to o tom, že by vám pak chyběla energie nebo nadšení. Jenže hlavně v poslední dekádě se může dostat vaše přímočarost mimo kontrolu, což dokáže přivodit problémy a ukvapené kroky.


Rada: Zařaďte do duchovní praxe mantry.

 

Kozoroh
Během všech únorových dní budete muset odolávat pokušení a také tlaku, abyste výrazně zrychlili vaše činy i myšlení. Určitě nebude od věci, když to částečně vyslyšíte, ale nesmíte se dostat do víru událostí. Pamatujte, že každý Kozoroh uspěje hlavně díky trpělivé cílevědomosti.


Rada: Mějte více pochopení a tolerance pro sebe i pro druhé.

 

Vodnář


Většina února bude znamení Vodnáře poměrně přát. Proto pokud neuděláte nějaký velký přešlap, můžete být úspěšní. Výjimkou bude poslední únorová dekáda. Zde hrozí konflikty a neuvážená rozhodnutí. Také se v této době vyvarujte nezkroceným buřičským náladám.


Rada: Nevynechávejte duchovní cvičení.

 

Ryby


Měsíc únor může být pro znamení Ryb docela solidním obdobím. Proto si můžete vybrat, na co se zaměříte. Přesto, hlavně v poslední dekádě, má smysl se více zaměřit na duchovní cestu, umělecké činy a také na pomoc potřebným.


Rada: Realizujte karma jógu.0 hlasů
Vaše hodnocení