Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Vášnivě, něžně či prudce. Jak líbáš ty? Každé znamení má prý něco do sebe.

Jak líbáš? Odhal to podle znamení horoskopu

Polibek
zdroj: Thinkstockphotos Polibek
aktualizováno 16.12.2014, 00:10 | 16.12.2014, 00:10 | Krásná.cz/MyŽeny.sk / extra.cz

Vášnivě, něžně či prudce. Jak líbáš ty? Každé znamení má prý něco do sebe.

Přečti si, jak se líbají jednotlivá znamení. Jak jsi na tom ty a nebo tvůj partner?


Beran

 

Polibky od Berana jsou prudké, rychlé a plné živočišné touhy. Berani ovšem dávají přednost kratšímu líbání, vášeň z nich často rychle vyprchá.

 

Býk

 

Býci si užívají rádi dlouhé líbání a jsou romantičtí. Jejich polibky jsou zpočátku opatrnější, o to více je ovšem myslí upřímně. Toto znamení se bez citů nelíbá.

 

Blíženci

 

Blíženci si líbání zpestřují kousnutím a sáním. Blíženec je také zpestří smíchem a vtipnými poznámkami, čímž maskuje svou nejistotu.

 

Rak

 

Na něžné a vroucně polibky od Raků jen tak nezapomeneš. Raci nejdříve polechtají rty jazykem, aby pak přešli na krk a ušní lalůčky.

 

Lev

 

Lev líbá tak, jak se na správnou šelmu patří. Divoce, vášnivě a dravě. Za svůj královský výkon také očekává náležitou pochvalu.

 

 

Panna

 

Polibek od Panny je ohleduplný a jemný. Lidé narození v tomto znamení se zbytečně kontrolují, líbají se technicky, takže tomu chybí ta správná vášeň.

 

Váhy

 

Váhy se při líbání rádi nechávají vést, jejich polibky jsou rozmanité - jemné i vášnivé. Lehké dotyky rtů mohou působit stydlivě až chaoticky.

 

Štír

 

Štíři se líbají bez zábran, polibky nejraději přeskakují a jdou rovnou na věc. Toto znamení bere líbání spíše jako součást milostné předehry.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Manuál nezapomenutelného líbání
Víš, jak líbat vášnivě a romanticky? Naučíme tě to!
14 důkazů o tom, že tvůj kluk neumí líbat
Fakta, která jsi o líbání ještě nevěděla

 

Střelec

 

Střelci zbožňují extravagantní polibky a moment překvapení. Střelec nechává svou polovičku v napětí, začne tě líbat tehdy, když to nejméně čekáš.

 

Kozoroh

 

Polibky Kozoroha jsou tak vášnivé a intenzivní, až se ti z nich zamotá hlava. Kozorohové se do líbání vždy naplno ponoří.

 

Vodnář

 

Znamení Vodnáře mistrně ovládá svůj jazyk. Jejich polibky jsou jemné a vlhké. Vodnáři s radostí líbají celé tělo, nejvíce je ovšem přitahuje krk.

 

Ryby

 

Polibky Ryb jsou romantické a plné citů. Pokud jste se již dostali k francouzskému polibku, těšte se na pokračování. Ale pozor, Ryby se nelíbají s každým.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Takhle se líbají celebrity! Podívejte se na ty nejslavnější

Fešák Bradley Cooper přiznává: Při líbání slintám2 hlasů
Vaše hodnocení