Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Má datum tvého narození vliv na to, jaká jsi v posteli? Astroložka Suzie Kerr Wright tvrdí, že ano. Suzie prozradila, kdo je podle měsíce narození největší postelový ďábel a kdo naopak na sex příliš není.

Jaká jsi v posteli? Mnohé prozradí měsíc narození

První sex
zdroj: Thinkstockphotos První sex
aktualizováno 02.04.2017, 00:02 | 02.04.2017, 00:02 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Má datum tvého narození vliv na to, jaká jsi v posteli? Astroložka Suzie Kerr Wright tvrdí, že ano. Suzie prozradila, kdo je podle měsíce narození největší postelový ďábel a kdo naopak na sex příliš není.

Lidé narození v lednu jsou nejdivočejší. Méně zábavy je prý lidmi, kteří se narodili v listopadu. 

 

Leden
Lidé narození v lednu jsou v otázce sexu pořádně výstřední. A jejich velká vášeň je experimentování v posteli.


Únor
O lidech narozených v únoru se říká, že jsou dobrodruzi. Mají v sobě hodně vášně, ale mají sklon k nevěře. Pokud jsi narozená v únoru, pak si tě tvůj protějšek musí získat po emocionální stránce, jinak hrozí, že ho podvedeš.

 

Březen
Narodila jsi se v březnu? Pak zřejmě velmi ráda trávíš čas v posteli. Sex s tebou je velmi intenzivní a intimní, protože partnerovi dáváš všechno, co máš.

 

 

Duben
Lidé narození v dubnu jsou velmi nezávislí, ale když už se zamilují, dávají do toho všechno. Sex s člověkem narozeným v dubnu je intenzivní a velmi vášnivý. Může se však stát, že svého partnera dokážeš v posteli velmi unavit.

 

Květen
Je květen tvůj měsíc narození? Pokud ano, pak máš ráda pohodlný a smyslný sex. A k tomu patří saténové povlečení, svíčky a vyzdobená ložnice. Bez těchto propriet tě sex příliš nebaví.

 

Červen
Ráda bys vyzkoušela každou sexuální polohu, která existuje, protože chceš vědět všechno o všem. Pokud chceš vyzkoušet něco speciálního, pak zkus sex po telefonu! Přesně tato aktivita tě bude velmi bavit.

 


Červenec
Sex s člověkem narozeným v červenci musí mít i hlubokou citovou složku. Při sexu chceš mít pocit bezpečí, a jakmile ho pocítíš, uděláš cokoliv, abys potěšila svého partnera.

 

Srpen
Pro lidi narozené v srpnu je typické, že jsou přehnaně sobečtí, nebo naopak extrémně velkorysí. Nemají rádi, když jim někdo říká, co mají a nemají dělat v posteli.

 

Září
Jsi vášnivá, ale vždy musíš mít emoce pod kontrolou. Dlouho ti trvá, než se uvolníš a odvážeš tak, abys zažila pořádný orgasmus. Nevrháš se okamžitě do sexu, ale když už k partnerovi něco cítíš, dáš do toho všechno.

 

 

Říjen
Ráda trávíš čas lenošením a romantikou s partnerem. Máš představy o vášnivosti a romantičnosti a dokážeš partnerovi nalinkovat, jak bude váš sex vypadat a co při něm má cítit.

 

Listopad
Lidé narození v listopadu jsou ztělesněním vášnivého sexu. Jsou posedlí svými partnery a totéž chtějí od nich. Rádi experimentují.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Sex a menstruace - jde to dohromady?
TEST: Máš sex-appeal?
Jak poznáš, že ještě nejsi připravená na sex


Prosinec
Jsi velmi kreativní. Miluješ vytvářet příběhy a hrát různé role s partnery. Těžko se s nimi spojíš i na emocionální úrovni, ale sex je pro tebe velmi zábavná záležitost. 0 hlasů
Vaše hodnocení