Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Co nás čeká a nemine v nadcházejícím roce? Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová zná odpověď již nyní.

Jaký bude rok 2018? Odhal, co tě čeká MĚSÍC PO MĚSÍCI

2018
zdroj: Thinkstockphotos 2018
aktualizováno 31.12.2017, 00:00 | 31.12.2017, 00:00 | Krásná.cz

Co nás čeká a nemine v nadcházejícím roce? Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová zná odpověď již nyní.

Leden
Leden je dosti ovlivněn loňskými událostmi. Je možné, že jsme díky tomu dozráli k určitému rozhodnutí a dnes už nás od této myšlenky nic neodradí. Stali jsme se rozhodní, průbojní a statečně kráčíme přes práh do částečného, možná úplného, neznáma. Není třeba ničeho se obávat, protože naše vůle zesílila do maximálních rozměrů. Toto odhodlání by dokázalo narušit pouze časově vypětí, direktivní systém či člověk a nebo opakující se podvědomé myšlenky a pohyby. Své pocity a plány je nutno sdělovat jen tomu, komu bezvýhradně důvěřujeme.

 

Únor
V únoru budeme marně zalézat do kouta, stejně si nás jakákoli stresující situace najde a nakonec za ni budeme rádi, protože se tím rychle vyřeší ať nově vzniklý problém či dlouhodobě vleklý. Proto nic neodkládejme na zítřek. Začátek měsíce může vypadat dosti chaoticky, ale ke konci už bude mít vše hlavu a patu. Pokud lze, vynecháním dopravních prostředků a pouhou chůzí se zbavíme nadbytečné ohnivé energie, se kterou bychom nebyli k rodině či přátelům moc milí.

 

Březen
V březnu budeme cítit příval velké energie, takže pak v optimistickém rozpoložení zvládneme spoustu nudných, i když podstatných činností a neuniknou nám ani rychle probíhající změny v okolí, včetně těch našich. Posedne nás touha naučit se něco nového, ať nauku, jazyk, práci, tanec či sport. Chytíme se jakékoli výzvy, se kterou s nadšením překonáme sami sebe, své hranice fyzické i duševní a zatoužíme experimentovat ve všech oblastech, včetně sexuální.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Máš přání? Vyzkoušej magii svíček
MAGIE: Chybí ti láska? Přičaruj si ji!
Nauč se hýbat předměty pomocí vůle!

 

Duben
Duben nepřeje lenochům. Naopak je důležité už od prvního dne zapojit všechny receptory a detailně sledovat, co by se nám mohlo hodit a jak toho využít dále. Každý den totiž přináší spoustu darů, ale jen těm, kteří se odváží si je nejen vzít, ale vědí, jak s tím dál zacházet a navíc neprodělat. Tudíž celý měsíc máme svou budoucnost a štěstí v rukách jen my sami. Každá maličkost je důležitá.

 

Květen
V květnu buď dosáhneme určitého maximálního bodu v sobě a učiníme radikální rozhodnutí a nebo se objeví náhodně jakési možnosti, které nám pomůžou osvobodit se ze současného trápení. Nastanou i jiné situace, kdy neuvážená slova či prudké reakce zamíchají s doposud klidným chodem dlouhodobě zajetých jistot. Tudíž v krásných májových dnech očekávejte, že málo co i kdo zůstane stejné či na svém místě.

 

Červen
V červnu se zřejmě také pořádně zapotíme. Bezstarostnost a lehkost bychom jen marně hledali, spíše bude potřeba s jasnou a cílenou myšlenkou, ve stylu dvojkové vibrace a tudíž jemně a s citem, vybojovat to, oč nám jde. Hlavou se nám budou honit otázky, které si jindy nepokládáme, protože nás k tomu dovedou okolnosti. A nepůjde o žádné malichernosti, nýbrž o vážné věci, které nás postaví na křižovatku a my s velkou zodpovědností budeme muset rozhodnout, jakým se vydat směrem.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

10 zajímavých novoročních zvyků z celého světa
5 zaručených triků, jak dodržet novoroční předsevzetí
Silvestr pro nezadané: 6 tipů jak si jej bez problému užít

 

Červenec
V červenci se ocitneme na jevišti velkého divadla a my se můžeme předvést v tom nejzářivějším světle a všem ukázat, jaké kvality v nás dřímou. Není čas na stud a obavy. Za prezentaci na správném místě a ve správný čas budeme náležitě odměněni. V těchto dnech se hlásí o slovo naše duše a už nechce ledabyle posedávat v koutě. S energickou a dynamickou energii tohoto měsíce můžeme přeskočit všechny naše bloky, omezení, nemoci a dosavadní destruktivní myšlenky. Bylo by na škodu, nevyužít takovéto šance lepších vyhlídek.

 

Srpen
V srpnu se vše nafukuje jako bublina, ať je to nadšení, zamilovanost, ale i problémy, nespokojenost. Realita budě nějaká, ale naše hlava si to převezme po svém. Abychom se tím nevyčerpali, situaci okem zaznamenáme, někam si o tom uděláme písemnou poznámku, ale zamyšlení nad tím a rozluštění odložíme na jindy. Ušetříte si tím spoustu času i svých vlastních sil. Není též správný čas investovat cokoli svého do něčeho, co v tyto dny nevidíte v celkové podobě a se všemi detaily.

 

Září
V září je ideální měsíc vložit svou energii do těch činností, na kterých už delší dobu pracujeme a máme je do detailů promyšlené. Možná se uprostřed měsíce přihodí něco, s čím jsme vůbec nepočítali, čímž můžeme nastartovat jiný životní příběh a osud. Přizpůsobme se těmto změnám, při řešení však ponecháme stranou rozumová hodnocení a kritiku. Více zapojíme intuici, která nám napoví, kudy se vydat a jak postupovat, případně nás osvítí geniální myšlenka.

 

Říjen
V říjnu budou myšlenky skákat z jednoho bodu na druhý a zas na další, bude náročné je udržet v soustředění na jednu jedinou činnost. Proto je lépe si rozvrhnout plán jednotlivých dní na ne příliš dlouhé sezení nebo stání, protože pak by mozek nebyl spojen se zbytkem těla a končetiny by bez kontroly udělaly nějakou hloupost. Povídejte si mezi sebou nebo poslouchejte vtipy, čímž se též udržíme v přítomnosti dění, myšlení, pocitů i pohybu.

 

Listopad
V listopadu bude převládat nad všemi povinnosti spíše citový život, tak jak ho právě vedeme a jak bychom si ho chtěli uspořádat podle svých představ. Může se stát, že ony představy budou dosti protichůdné, tudíž si udělejme jasno, co vlastně chceme. Máme-li v zásobě na posouzení vícero vztahů, pak nezbývá, než to hodně zjednodušit a zredukovat, abychom se naprosto nevydali z energie fyzické, převážně však psychické. Se soucitem a spoluúčastí k problémům nebo nespravedlnosti možná někomu a velmi pomůžete.

 

Prosinec
V prosinci nás čekají složitější dny převážně v citovém a emočním prožívání. Je nutné zharmonizovat rozum a cit, rozlišovat vnitřní svět prožitků a vnější realitu a hlavně nezaměňovat lásku za přátelství. Díky nerozvážnosti, unáhlenosti nebo vzrušujícímu a dobrodružnému zážitku se můžeme ocitnout v nesnázích. Odstartujeme sice nějakou novou životní fázi, ale nebude snadná, i když plná zkušeností, o kterých by se pak daly sepisovat knihy na pokračování. Téma měsíce tedy zní „trpělivost“, nedělejme nic, kde cítíme pochybnosti a nepříjemno.1 hlasů
Vaše hodnocení