Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

První týden školy je sice za námi, ale co nás čeká v těch nadcházejících týdnech? Přečti si náš školní horoskop, který se zaměřil nejen na tvé školní úspěchy, ale také na vztahy se spolužáky.

Jaký tě čeká školní rok? Odpověď ti poskytne ŠKOLNÍ HOROSKOP

Studentky
zdroj: Thinkstockphotos Studentky
aktualizováno 09.09.2017, 00:39 | 09.09.2017, 00:39 | Krásná.cz

První týden školy je sice za námi, ale co nás čeká v těch nadcházejících týdnech? Přečti si náš školní horoskop, který se zaměřil nejen na tvé školní úspěchy, ale také na vztahy se spolužáky.

Beran
Berani budou mít velmi úspěšný školní rok. Jsou plní energie, očekávání a chtějí něco dokázat. Pokud tě čekají přijímačky, scio testy či podobně důležité zkoušky, můžeme tě ujistit, že v nich s největší pravděpodobností uspěješ. Dobré vztahy budeš mít i se svými spolužáky, se kterými si užiješ plno zábavy, a to nejen ve škole.


Býk

Tvůj největší problém během tohoto školního roku bude v tom, že se nedokážeš plně soustředit. Tvůj mozek bude neustále v pohybu a ty budeš mít velký problém s koncentrací na učivo. Zkus se vnitřně uklidnit a věnuj se škole na 100 %. V oblasti vztahů si rozhodně nebudeš moci stěžovat. Čeká tě bohatý společenský život a zajímavá setkání s novými lidmi.


Blíženci

Do nového školního roku jsi skočila po hlavě. Těšíš se na nové vědomosti a obzvláště se ti bude dařit v tělocviku. Pokud ti školní hodiny pohybu budou málo, pak se zkus přihlásit do sportovního kroužku, kde se pořádně vyblbneš. Tento školní rok nebudeš patřit mezi největší „party girls“, spíše ti bude vyhovovat teplo rodinného krbu. Co takhle pozvat nejlepší kámošku na holčičí mejdan s pizzou a dobrým seriálem?

 


Rak

Začátek školního roku pojmeš velmi vzorně a důsledně. Čekají tě perfektní známky i školní úspěchy. Pozor si dej na jaro, kdy tvá pozornost bude klesat, a ty budeš čas raději trávit venku než ve škole. Tohle jednání by se ti nemuselo vyplatit. Se spolužáky si budeš nejvíce rozumět na podzim, a to především proto, že tvé komunikační schopnosti budou na výši. Využij toho, a přesvědč ostatní, že jsi rozený vyprávěč.


Lev

Jsi velmi pracovitá a ctižádostivá. Jenom tě musíme upozornit na to, že skloubit brigádu se školou, může být opravdu velký oříšek. Zkus se nad tím zamyslet a hledat si brigádu pouze na víkendy, nebo na prázdniny. Uvidíš, že se ti časově uleví. Ve škole tě čeká roztomilý spolužák, který by tě mohl pěkně rozptylovat.


Panna

Na začátku školy tě čeká několik nepříjemných konfliktů se spolužáky. Nenech se zaskočit a věř, že se vztahy brzy urovnají. Za několik měsíců poznáš pár nových lidí, ze kterých se vyklubou praví přátelé. Pro lepší začátek školního roku si kup krásné doplňky, které ti pobyt ve škole zpříjemní a dodají ti sebedůvěru. Co takhle nová školní taška, nebo krásný penál?

 


Váhy

Tvou největší zbraní bude samota. Pouze o samotě se dokážeš naučit probíranou látku. Neboj se zajít do knihovny, kde je ticho a kde se ti bude studovat nejlépe. Nový školní rok se bude také nést ve znamení klepů a pomluv. Nejlépe uděláš, když tyto drby budeš ignorovat. Uvidíš, že ostatní brzy přestanou pomlouvat.


Štír

Planety tě povzbudí v plánování a organizování času, a tudíž je nejvyšší čas, aby ses rozhodla, co chceš v budoucnosti dělat. Vyber si vysněnou vysokou, nebo střední školu a zaměř se na to, co budeš muset znát k přijímacímu řízení. Teď je ta nejvhodnější doba! Dařit se ti bude i na poli lásky, kdy ve svém okolí zaznamenáš zajímavého kluka, který by mohl být něčím víc než jenom kamarádem.


Střelec

Jsi rozený vůdce třídy, a tento rok se to pouze potvrdí. Ať už budeš mít své místo ve školním parlamentu, nebo budeš vést školní spolek, vždy se ti bude dokonale dařit. Spolužáci tě budou podporovat a učitelé si tě naprosto zamilují. Také tě čekají vzrušující párty, při kterých se nejednou zamiluješ. Máš se opravdu na co těšit.

 


Kozoroh
Tento rok si najdeš hromadu nových přátel, a to nejen ze tvé školy. Možná se mezi nimi najde i nová láska, která ti pěkně zamotá hlavu. Dej si jenom pozor, abys samou zamilovaností nezapomněla na studium. Pokud budeš mít během školního roku volný čas, pak zkus zvážit dobrovolnictví. Tento obor by ti mohl sednout.


Vodnář

Oplýváš kreativitou, a tak toho využij! Neboj se umělecky projevit a zkus se přihlásit do výtvarného kroužku, kde na tebe s otevřenou náručí čekají. Už teď ti také můžeme prozradit, že na tebe čeká staronová láska. Pamatuješ si ještě na toho kluka, do kterého ses zamilovala ve školce? Trošku povyrostl a dělá si na tebe zálusk…Tak hodně štěstí.


ČTĚTE TAKÉ:

Škola je zase tu: Pobav se alespoň nad NEJVTIPNĚJŠÍMI CITÁTY o škole
VAŠE PŘÍBĚHY: Vyhodili mě z vysněné školy
Podle čeho (ne)vybírat vysokou školu!


Ryby

Ostatní jsou z nového školního roku na dně, ale ty jsi do něj vkročila pravou nohou. Máš velké cíle, které si chceš za těchto deset měsíců splnit. Moc ti fandíme a doufáme, že tvoje nadšení jen tak nevyprchá. V otázce lásky se ti bude taktéž dařit.0 hlasů
Vaše hodnocení