Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Máš nový objev, o kterém toho příliš nevíš? Nebo již nějaký ten pátek chodíš s klukem, a stále nemůžeš pochopit jeho myšlenkové pochody? Pak bys rozhodně měla vědět, že vlastnosti i povahu můžeš vyčíst z jeho uší.

Je tvůj kluk romantik, nebo sexuální ďábel? Odpověď ti poskytnou jeho UŠI

Kluk
zdroj: Thinkstockphotos Kluk
aktualizováno 03.02.2018, 00:37 | 03.02.2018, 00:37 | Krásná.cz

Máš nový objev, o kterém toho příliš nevíš? Nebo již nějaký ten pátek chodíš s klukem, a stále nemůžeš pochopit jeho myšlenkové pochody? Pak bys rozhodně měla vědět, že vlastnosti i povahu můžeš vyčíst z jeho uší.

Podívej se na svého kluka, a zkus určit, jaký tvar mají jeho uši.


VELKÉ UŠI

Přijde ti, že má tvůj kluk opravdu velké uši, které nekorespondují s jeho menším obličejem? Odpusť mu to, protože máš tu čest s velmi energickým člověkem, který by se pro tebe rozkrájel. Navíc je velmi odvážný, takže tě ochrání za každé situace. Takový kluk tě rozhodně nenechá ve štychu a můžeš se na něj vždycky spolehnout.


MALÉ UŠI

Podle malých uší poznáš introverty a lidi, kteří nejsou příliš společenští. To ale neznamená, že by s takovým člověkem byla nuda. Jenom bude chvilku trvat, než se ti otevře, a ty ho budeš moci dokonale poznat. Možná tě samotnou překvapí, že z introverta se časem stane poměrně ambiciózní člověk, který si půjde tvrdě za svým.


HRANATÉ UŠI

Hranatý tvar uší značí, že tvůj kluk je velmi bystrý a také mazaný. Právě na jeho protřelost si dej velký pozor. Nutno podotknout, že hranaté uši mají lidé, kteří dokážou dělat hned několik věcí najednou. To se může hodit nejen v běžném, ale i sexuálním životě. Kluk s hranatýma ušima tě dokáže skvěle rozžhavit a ukáže ti v posteli jenom to nejlepší.

 


KULATÉ UŠI
Má tvůj kluk kulaté uši? Pak gratulujeme! Lepšího kluka sis nemohla vybrat. Lidé s tímto tvarem uší jsou naprosto ideální partneři. Vynikají svou společenskou povahou, jsou pozitivní, kreativní a především je na ně spolehnutí. Takového kluka si hýčkej, protože jich po tomto světě nechodí mnoho. Pozor si dej jenom na jejich vzletnou povahu, která by mohla ohrozit váš vztah.


ODSTÁVAJÍCÍ UŠI

Ostávající uši naznačují, že máš co dočinění s velmi tvrdohlavým klukem, který si vždy bude stát za svým názorem a nic s ním nepohne. To by se ti mohlo vymstít především ve vypjatých hádkách, při kterých bude opravdu neústupný. Také patří mezi nezávislé lidi, kteří nesnesou řád a stereotyp. Pokud chceš s takovým člověkem být, pak se připrav na jeho zběsilé životní tempo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Hodíte se k sobě? Podívej se, jak spí
Prahneš po kvalitnějším sexu? Víme, jak si ho přičarovat
Chceš kluka, který tě v posteli dokonale uspokojí? Pak pozor na tato znamení!


DLOUHÉ LALŮČKY

Pokud má tvůj kluk dlouhé lalůčky, pak chodíš s člověkem, který přímo žije pro svou rodinu. Je pravděpodobné, že ti bude věrný a na jinou holku se ani nepodívá. Navíc máš vedle sebe romantika, který by pro tebe udělal první poslední. Jenom se vám může stát, že na tebe bude v některých věcech příliš spěchat.

 


MASITÉ LALŮČKY
Kluk s masitými lalůčky? Velký ďábel v posteli, který se nebojí experimentovat a zažiješ s ním opravdové exploze vášně a lásky. Určitě se s ním nebudeš nudit, takže se neboj, že by tě sex někdy omrzel.0 hlasů
Vaše hodnocení