Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Čeká tě náročná zkouška? Chceš si zaručit náklonnost vyšší moci? Nebo jenom potřebuješ něco, co ti přinese štěstí? Pak vsaď na talisman. Při jeho hledání by ses měla řídit nejen svým znamením, ale i intuicí, která ti s výběrem pomůže.

Ještě nemáš svůj talisman? Víme, jak najít ten pravý

Talisman
zdroj: Thinkstockphotos Talisman
aktualizováno 27.01.2018, 00:05 | 27.01.2018, 00:05 | Krásná.cz

Čeká tě náročná zkouška? Chceš si zaručit náklonnost vyšší moci? Nebo jenom potřebuješ něco, co ti přinese štěstí? Pak vsaď na talisman. Při jeho hledání by ses měla řídit nejen svým znamením, ale i intuicí, která ti s výběrem pomůže.

Najít správný talisman může být oříšek, ale pokud poslechneš své znamení, pak bys brzy měla natrefit na ten nejdokonalejší amulet.


BERAN

Jsi Beran? Pak určitě víš, že patříš mezi velmi aktivní lidi, kteří milují pohyb a jsou stále ve střehu. Tvůj talisman by ti měl být v lecčem podobný. Co takhle zvolit spirálu, která se neustále pohybuje? Krok vedle neudáš ani s malou podkovičkou, která symbolizuje štěstí. Uvidíš, že ti oba talismany pomůžou i při těch nejtěžších zkouškách života.


BÝK

Lidé narození ve znamení Býka jsou pozitivní a často ani amulet nepotřebují. V případě, že u sebe chceš mít psychickou oporu, pořiď si malou berušku, kterou můžeš vložit do kapsy. Zaručeně ti přinese štěstí. Pokud máš pocit, že beruška není to pravé ořechové, pak vsaď na řetízek s přívěskem ptáka, který ti dodá odvahu.


BLÍŽENEC

Blíženci jsou dvě osobnosti v jednom těle, a tak se ti může stát, že bude opravdu dlouho trvat, než najdeš ten nejideálnější talisman. Můžeme ti poradit, že například symbol klíče je pro tebe jako stvořený. Klíč totiž symbolizuje moudrost a poznání.


RAK

Raci by měli vsadit na klasický talisman ve formě čtyřlístku. Je jedno, jestli si pořídíš malý kovový, nebo si dáš práci a nalezneš živý čtyřlístek na zahradě. Obě varianty by ti měly pomoci v těžkých chvílích. Také můžeš vsadit na pyramidu, která tě taktéž bude kdykoliv podporovat.

 


LEV

Jsi přátelská, otevřená, ale zároveň máš občas problém s nahromaděným hněvem a stresem. I od těchto emocí by tě mohl ochránit talisman slunce, který tě dobije pozitivní energií a dodá ti sílu. Slunce je s tvým znamením velmi spojováno, a tak využij každé chvilky, kdy se objeví na obloze, a vyraz ven! Uvidíš, že se budeš cítit jako znovuzrozená.


PANNA

Jsi velká perfekcionalistka, která stojí nohama pevně na zemi. Ve většině případů ani talisman nepotřebuješ, ale pokud po jednom toužíš, pak si vyber symbol čtverce, který symbolizuje stabilitu a vyrovnanost. Dobrým talismanem ti může být i lilie, krásná a nevinná květina, která je pro tebe jako stvořená.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ÚČES, který ti bude padnout? Vyber si ho podle svého ZNAMENÍ!
Najdi to pravé TETOVÁNÍ, které se hodí ke tvému ZNAMENÍ!
Čekají tě vášnivé polibky nebo cudné pusinky? HOROSKOP LÍBÁNÍ!


VÁHY

Patříš mezi lidi, kteří nechtějí ztrácet čas, milují lásku a vše okolo ní. Nejideálnější talisman? Snad ti ani nemusíme dlouze vysvětlovat, proč bys měla sáhnout po malém srdíčku. Se sebedůvěrou ti mohou pomoci i hvězdy, ale my věříme, že se sebevědomím problém nemáš.


ŠTÍR
Každý Štír miluje tajemno a mystiku. Ani bychom se nedivili, kdybys u sebe nosila talisman, který má mnoho společného s bílou magií. Podle tvého znamení se k tobě ale nejvíce hodí symbol štíra, který ti dodá potřebnou sílu a odvahu. Uvidíš, že se štírem v kapse ti všechno vyjde na jedničku.


STŘELEC

U Střelců je to velmi podobné jako u Štírů. Také bys měla mít talisman, který odkazuje ke tvému znamení, v tomto případě máme na mysli šíp. Nejen, že ti pomůže s odvahou, ale také dodá tvému životu ten správný směr. Pokud ti symbol šípu není sympatický, pak zvol sovu, která je stejně moudrá jako ty.


KOZOROH

Kozoroh je velmi specifické znamení, pro které se hodí hned několik talismanů. Jedním z nich je například křišťál, který odkazuje k čistotě a nevinnosti. Pokud toužíš po lepší finanční situaci, pak u sebe nos minci. Uvidíš, že ti jmění přivolá.

 


VODNÁŘ

Vodnáři milují změnu, a tak je jasné, že během života vystřídají několik amuletů. V útlém věku se můžeš soustředit na moc Božího oka, které ti pomůže se vzděláním a navíc tě ochrání. Vsadit můžeš i na číslo 9, které je velmi mystické a opředené tajemstvím.


RYBY
Vzhledem k tomu, že patříš mezi nejkreativnější znamení, nebylo by na škodu, kdyby sis talisman vyrobila. Zaměř se na přírodní materiály, ze kterých vytvoříš ten nejlepší talisman šitý na míru. Pokud se ti nechce talisman tvořit, pak sáhni po symbolu ryby.0 hlasů
Vaše hodnocení