Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Jaký měsíční kámen patří k tvému znamení a v čem ti může prospět?

Kameny podle znamení zvěrokruhu. Vyber si ten svůj

Polodrahokamy
zdroj: Thinkstockphotos Polodrahokamy
aktualizováno 20.11.2012, 00:00 | 20.11.2012, 00:00 | Krásná.cz/Mersmerize

Jaký měsíční kámen patří k tvému znamení a v čem ti může prospět?

Horoskopům a znamením zvěrokruhu věří nejeden člověk. V současné době je to poměrně rozšířený trend a snad v každém časopise najdeš nějaký ten malý horoskop a tam předpověď ke každému jednotlivému znamení. Každé znamení nám totiž předurčuje jisté charakterové vlastnosti, je to něco, co máme v sobě – i když samozřejmě to není stoprocentní a není to striktně dané – je na nás, jaký osud si vybereme a čemu dáme přednost.

Každé znamení zvěrokruhu provází jak vlastnosti, tak i kameny, které se ke konkrétnímu představiteli hodí. Pojďme se podívat, který kámen se hodí k tobě a v čem ti může pomoci.

Kozoroh – malachit

Pro znamení kozoroha je nejvhodnější kámen malachit. Barva kozorohů je černá nebo bílá. Malachit má vliv na harmonii celého našeho těla, může také mírnit záněty. Další vhodné kameny jsou černé perly nebo onyx.


Vodnář – amazonit

Pro znamení vodnáře jsou nejvhodnější kameny amazonity. Jejich barva je modrá, šedá nebo bílá. Amazonity pomáhají při aktivním sportování a mají pozitivní dopad na rozvoj přátelství. Další vhodné kameny jsou safír nebo křišťál.

Ryby – ametyst

Pro znamení ryb je nejvhodnější kámen ametyst. Jejich barva může být modrá, indigo nebo světle šedá. Ametyst může zvýšit koncentraci, soustředění a také podporuje mimosmyslové vnímání. Další vhodné kameny jsou azurit nebo třeba akvamarín.

 

 

Beran – jaspis

Pro znamení berana je nejvhodnější kámen jaspis. Barva berana je jasně červená. Jaspis působí na krev a na imunitu organismu. Další vhodné kameny jsou granát nebo hematit.

Býk – růženín

Pro znamení býka je nejvhodnější kámen růženín. Barva býka je žlutá nebo tmavozelená. Růženín má vliv na kardiovaskulární onemocnění a může tělo ochránit před infarktem. Další vhodné kameny jsou malachit nebo smaragd.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak líbá? Prozradí to jeho znamení!
Vyber si povolání podle svého znamení
Najdi oblíbenou vůni podle svého znamení

Blíženci – citrín

Pro znamení blíženců je nejvhodnější kámen citrín. Barva blíženců je fialová nebo hnědá. Citrín má vliv na imunitní systém a pomáhá při zažívacích potížích. Další vhodné kameny jsou akvamarín nebo tyrkys.

Rak – aventurín

Pro znamení raka je nejvhodnější kámen aventurín. Barva raka je stříbrná nebo bílá. Aventurín může mít pozitivní dopad na akné nebo třeba na vlasovou pokožku. Další vhodné kameny jsou diamant, rubín nebo jaspis.

Lev – diamant

Pro znamení lvů je nejvhodnější kámen diamant. Barva lvů je růžová nebo zlatá. Diamant dodá lvům sílu a podporuje myšlení a nervovou soustavu. Další vhodné kameny jsou achát nebo jantar.

Panna – tygří oko

Pro znamení panny je nejvhodnější kámen tygří oko. Barva panen je zelená nebo purpurová. Tygří oko dodává sebevědomí a může pomoci proti bolestem hlavy. Další vhodné kameny jsou citrín nebo ametyst.

Váhy – jadeit

Pro znamení vah je nejvhodnější kámen jadeit. Barva vah je žlutá nebo zelená. Jadeit zajišťuje psychický klid a dodává optimismus.Další vhodné kameny jsou růženín, diamant nebo opál.

 

 

Štír – hematit

Pro znamení štíra je nejvhodnější kámen hematit. Barva štírů je červená nebo černá. Hematit pomáhá zvýšit vitalitu a pomáhá i při léčbě chudokrevnosti. Další vhodné kameny jsou granát nebo korály.

Střelec – lazurit

Pro znamení střelce je nejvhodnější kámen lazurit. Barva střelců je modrá nebo azurová. Lazurit dodává sílu názoru a může zmínit depresi či různé neurózy. Další vhodné kameny jsou opál nebo ametyst.5 hlasů
Vaše hodnocení