Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Chceš se zalíbit vysněnému klukovi, ale nevíš, jak na to? Zkoušela jsi všemožné balící techniky, ale stále jsi neúspěšná? Zaměř se na jeho znamení, které ti poodhalí, jaké holky se mu líbí. Jenom se připrav na to, že realita nemusí být příjemná.

Konečně víme, jak sbalíš vysněného kluka! Zaměř se na jeho znamení

Kluk
zdroj: Thinkstockphotos Kluk
aktualizováno 23.03.2018, 00:01 | 23.03.2018, 00:01 | Krásná.cz

Chceš se zalíbit vysněnému klukovi, ale nevíš, jak na to? Zkoušela jsi všemožné balící techniky, ale stále jsi neúspěšná? Zaměř se na jeho znamení, které ti poodhalí, jaké holky se mu líbí. Jenom se připrav na to, že realita nemusí být příjemná.

BERAN
Berani jsou silní muži, kteří touží po nezávislé a charismatické holce. Rozhodně je nedostanou zlatokopky nebo hysterky. Pokud ráda experimentuješ v posteli a nebojíš se novinek, je jasné, že si Beranovo srdce naprosto získáš.


BÝK

S Býky je to poměrně jednoduché. Stačí, když jim nabídneš obětavou náruč a něco dobrého k snědku. Býk je požitkář, se kterým se nikdy nebudeš nudit. Na druhou stranu i Býk očekává, že s tebou bude zábava. A nejlepší rande? No přeci u dobrého jídla!


BLÍŽENEC

Připrav se na to, že Blíženec má dvě osobnosti. Na jedné straně je to pohodový člověk, kterého nic nerozhází. Stačí ale sebemenší impuls, a z Blížence se stane temperamentní býk. Jednej s Blížencem jako v rukavičkách, ukaž mu, že jsi inteligentní a zároveň velmi zábavná. Uvidíš, že ho dříve nebo později naprosto okouzlíš.

 


RAK

Možná ti přijde, že je Rak bezcitný, ale opak je pravdou. Sice chvilku potrvá, než Rakovi dojde, že ho máš ráda, ale určitě se dočkáš. Ničemu neuškodí, když mu dáš své city najevo. Jedině tak ho dotlačíš k tomu, aby tě pozval na rande. Držíme ti palce, s Rakem to není jednoduché, ale pokud si na jeho povahu zvykneš, pak budete spokojený pár.


LEV

Chceš se ztratit v davu? Jsi spíše introvert? Pak tě musíme zklamat, ale takové dívka Lva rozhodně nepřitahuje. Lev miluje dobrodružné, temperamentní a vášnivé holky, které se rády předvádějí a především se extravagantně oblékají. 


PANNA

Kluci ve znamení Panny chtějí pohodovou holku, která je dokáže podržet i v těch nejtěžších chvílích. Nemají zájem o hysterky, naopak rádi dají přednost klidné holce, se kterou je zábava a vždy se usmívá jako sluníčko. Špatnou zprávou je, že nikdy nevíš, co na Panny bude fungovat. Někdy je to hezké oblečení, jindy třeba vtipná poznámka.

 


VÁHY
S Váhou je to opravdu těžké. V hlavě mají jasnou představu toho, jak by jejich vysněná holka měla vypadat. Bohužel se tomuto modelu jenom málokdo dokáže přiblížit. Zkus s Váhou komunikovat a ukázat mu, že máš skvělou povahu. Jedině tak si tě všimne.


ŠTÍR
Jak sbalit Štíra? Odpověď není jednoznačná! Někteří Štíři chtějí sexy holky, jiní naopak touží po nenápadných typech. Můžeme ti ale prozradit, že Štíři jsou velmi vášniví. Pokud jim ukážeš, že je s tebou v posteli zábava, pak ti snese modré z nebe.


STŘELEC

Pokud Střelce neokouzlíš na první pohled, pak je skoro nemožné, abys dostala druhou šanci. Střelcům hodně záleží na společné chemii, která vás dva spojuje. Určitě víš, že pokud tato chemie mezi vámi není, pak ji jenom těžko vyčaruješ.

 

 

KOZOROH
Kozoroha zajímají jenom sebevědomé holky, které si dokážou stát za vlastním názorem a jsou nezávislé. Nejvíc Kozoroha dostane, když ho pozveš na zajímavou přednášku nebo třeba do galerie. Určitě nebude na škodu, když chvilku budeš dělat nedostupnou.


VODNÁŘ
Všichni Vodnáři milují pečující holky, kteří se o vztah starají jako o miminko. Pokud navíc budeš oplývat i inteligencí, pak máš u Vodnáře vyhráno. Můžeš si být jistá, že i Vodnář se o tebe bude starat jako o princeznu. A to se vyplatí!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Falešná mrcha nebo slibotechna? Odhal kamarádku podle znamení
Bude ti nevěrný? Pravdu zjistíš z BARVY OČÍ
S kým to vlastně chodíš? Povahu tvého kluka odhalí MALÍČEK


RYBY

Pokud Ryba nalezne pravou lásku, pak se o ní nenechá ničím a nikým připravit. Rybu můžeš oslnit svou nespoutanou povahou, ale třeba i zajímavým koníčkem. Jenom se připrav na to, že Rybu nikdy nesmíš zklamat, jinak tě naprosto odstřihne ze svého života. 0 hlasů
Vaše hodnocení