Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Asi tě překvapí, že o vztazích nerozhoduje jenom znamení, ale také krevní skupina. Podívej se, co o tvém vyvoleném prozradí jeho krev. Rovnou tě upozorňujeme na to, že charakteristika podle krevní skupiny je opravdu přesná.

Láska podle krevní skupiny! Víme, jestli se k sobě hodíte!

Spokojený pár
zdroj: Thinkstockphotos Spokojený pár
aktualizováno 10.06.2017, 00:47 | 10.06.2017, 00:47 | Krásná.cz

Asi tě překvapí, že o vztazích nerozhoduje jenom znamení, ale také krevní skupina. Podívej se, co o tvém vyvoleném prozradí jeho krev. Rovnou tě upozorňujeme na to, že charakteristika podle krevní skupiny je opravdu přesná.

Je důležité, aby sis byla krevní skupinou svého kluka opravdu jistá. Klidně se totiž může stát, že ani on nebude vědět, jakou krevní skupinu má.


Krevní skupina 0
Pokud má tvůj přítel 0, pak už zřejmě víš, že se jedná o otevřeného a upřímného člověka. Občas má možná problém s tím, že je upřímný až příliš. Tahle vlastnost ale rozhodně vašemu vztahu neuškodí, alespoň vždycky budeš vědět, na čem jste. Skvělé také je, že tvůj milý není líný a vůbec mu nevadí fyzická práce. To se může pozitivně promítnout v budoucnu, kdy spolu začnete bydlet. Tenhle kluk ti vždycky ochotně přivrtá hřebíčky nebo postaví novou komodu. V otázce lásky upřednostňují nuly pevný vztah před krátkodobými úlety. Nejvíce si nulky budou rozumět s krevní skupinou A a 0.

 


Krevní skupina A

Kluka s krevní skupinou A zřejmě poznáš podle toho, že je velmi introvertní a klidný. V jeho přítomnosti se sice můžeš nudit, ale na druhou stranu ti dopřeje pocit bezpečí a příjemného zázemí. Navíc jsou áčka velmi tolerantní, což považujeme ve vztahu za velmi důležitou vlastnost. Dej áčku šanci. Uvidíš, že i po počátečních rozpacích se spolu budete mít dobře a zažijete harmonický vztah, který vám kdekdo bude závidět. Navíc, pokud máš krevní skupinu 0, pak je před vámi opravdu dokonalý vztah plný vzájemného porozumění a vášně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Odhal povahu svého přítele podle TYPU CHODIDLA
Víme, jaká zmrzlina se hodí k tvému znamení!
Chodíš s klukem ve znamení BLÍŽENCE? Víme, jaký je v posteli a zda se k němu hodíš


Krevní skupina B

Béčka jsou kreativní kluci, kteří mají rádi zábavu, akci a vždy chtějí být středem pozornosti. Občas mohou mít problém s tím, že se ve vztahu chovají sobecky a netaktně. Na tuto krevní skupinu se musí opravdu opatrně. Rozhodně béčkům nedávej žádné mantinely, protože potřebují cítit svobodu. Pocit svázanosti by vašemu vztahu rozhodně neprospěl. Dále si dej pozor na to, aby ses před béčkem nechovala příliš autoritativně. Jednej s ním jako s parťákem, jedině tak dosáhnete harmonie. Nejlépe to béčkám bude klapat se skupinou AB, ale špatně se jim nepovede ani s A.

 


Krevní skupina AB

Má tvůj kluk skupinu AB? Pak si ho važ, protože se jedná o vzácnou krevní skupinu, což se projevuje i na jeho povaze, která je opravdu vytříbená a kreativní. Dalo by se říci, že má kombinaci těch nejlepších vlastností z áčka i béčka. Skvělou zprávou také je, že to AB klape vlastně s kýmkoliv, protože tyhle kluci se prostě dokážou všem přizpůsobit.1 hlasů
Vaše hodnocení