Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Někteří vědci pracují na tom, aby konečně vynalezli lék na zákeřné nemoci, jiní se zaměřili na zkoumání mužských prstů. Překvapí tě, co z jejich výzkumu vyšlo najevo.

Má tvůj kluk větší PROSTŘEDNÍČEK než ostatní prsty? Víme, co to znamená pro váš SEXUÁLNÍ ŽIVOT

Mužská dlań
zdroj: Thinkstockphotos Mužská dlań
aktualizováno 22.04.2017, 00:47 | 22.04.2017, 00:47 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Někteří vědci pracují na tom, aby konečně vynalezli lék na zákeřné nemoci, jiní se zaměřili na zkoumání mužských prstů. Překvapí tě, co z jejich výzkumu vyšlo najevo.

Pořádně si prohlédni ruce tvého miláčka. Je jeho prostředníček delší než ostatní prsty? 

 

Vliv na sexuální výkonnost
Vědci tvrdí, že muži, kteří mají stejně dlouhý prostředníček jako ukazováček vydrží v posteli déle. Podobně to platí i u mužů, kteří mají ukazováček jenom o něco kratší než prostředníček. Naopak muži, kteří mají prostředníček delší než ostatní prsty, mohou trpět sexuálními problémy. Délka mužských prstů prý může být klíčem k rozřešení problému s předčasnou ejakulací.

 


Na vině jsou hormony
Zmíněný problém má podle výzkumu každý třetí muž. Předchozí studie z toho vinila genetické faktory, nebo časnou zkušenost se sexem. Nové důkazy ale svědčí o tom, že na vině může být vysoká hladina testosteronu, kterému jsou muži vystaveni ještě jako miminka v děloze. S čím větším množstvím hormonu přichází miminko do styku, tím delší bude jeho prostředníček ve srovnání s ukazováčkem. Vyšší hladina testosteronu v raném věku může poškodit mozkové receptory, které řídí ejakulaci. Tvrdí to doktor David Goldmeier z Imperial College v Londýně.


PŘEČTI SI TAKÉ:

ODHALENÍ: Charakter jde ruku v ruce s barvou vašich nehtíků
Chceš rtěnku, která ti padne? Vyber ji podle ZNAMENÍ!
Jaká jsi v posteli? Mnohé prozradí měsíc narození


Další rizika
Předchozí studie prokázaly, že muži s delšími prostředníčky mají větší penisy a jsou vystaveni menšímu riziku srdečních onemocnění. Také jsou lepší sportovci. Na druhou stranu jim hrozí vyšší pravděpodobnost výskytu rakoviny prostaty nebo autismu.0 hlasů
Vaše hodnocení