Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

První leden je sice už za námi, ale to neznamená, že si nemůžeš trošku začarovat. Stále jsme na začátku nového roku, tak ho využij ve svůj prospěch. Máme pro tebe návod, díky kterému si splníš všechna svá přání.

NOVOROČNÍ MAGIE aneb Splň si všechna svá přání

Čtení
zdroj: Thinkstockphotos Čtení
aktualizováno 05.01.2018, 00:32 | 05.01.2018, 00:32 | Krásná.cz

První leden je sice už za námi, ale to neznamená, že si nemůžeš trošku začarovat. Stále jsme na začátku nového roku, tak ho využij ve svůj prospěch. Máme pro tebe návod, díky kterému si splníš všechna svá přání.

Troška čarování ještě nikdy nikomu neublížila. Obzvláště, když se jedná o "dobrou" magii, která nevěstí nic zlého. Do této kategorie se řadí i naše kouzlo, které si rychle osvojíš. 

 


Ke svému kouzlení budeš potřebovat jeden volný den a kus papíru. Na papír si napiš, co všechno bys v novém roce chtěla zažít, s kým se chceš potkat, kam se chceš podívat a co by tě dělalo šťastnou. Nezapomeň, že magie je opravdu mocná, takže o svém přání přemýšlej s rozmyslem. Na druhou stranu rozhodně nebuď skromná, vždyť přání mohou být i velká. My jsme si například přály, abychom v následujícím roce byly zdravé, poznaly sympatického chlapce, který by nás dělal šťastnými, navštívily mnoho evropských velkoměst a byly spokojené v práci. Ty u svých přání můžeš být konkrétní.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Horoskop na celý leden 2018: Vodnáře dostihnou problémy, Lvy potrápí velká tajemství
Jaký bude rok 2018? Odhal, co tě čeká MĚSÍC PO MĚSÍCI
Kouzlo novoročního předsevzetí! Jak ho dodržet a co si přát?


Co dál?

Následně si rozplánuj svůj volný den po dvou hodinách. Každé dvě hodiny budou představovat jeden měsíc z nového roku. Měla bys vědět, že měsíce nezačínají od ledna, ale naopak od konce, tedy od prosince. Jednotlivé "měsíce" bys měla strávit rozdílnými aktivitami, které bys chtěla dělat po celý rok 2018. Například si zajdi na dobrou snídani s kamarádkou, vyraz s mamkou na nákupy, udělej dobrý skutek, nebo se věnuj učení. Volba je samozřejmě jenom a jenom na tobě, takže se především řiď tím, aby sis den užila na 100 %.

 

Prosinec: 1-2 hodina
Listopad: 3-4 hodina
Říjen: 5-6 hodina
Září: 7-8 hodina
Srpen: 9-10 hodina
Červenec: 11-12 hodina
Červen: 13-14 hodina
Květen: 15-16 hodina
Duben: 17-18 hodina
Březen: 19-20 hodina
Únor: 21-22 hodina
Leden: 23-00 hodina

 

Prožila jsi den posled svého gusta? Pak je velká pravděpodobnost, že následující rok bude opravdu vydařený. Rozhodně ale nenechávej všechno jenom na magii, je důležité, aby ses trošku snažila a na svých přáních pracovala. Z čistého nebe ještě nikdy nic nespadlo.0 hlasů
Vaše hodnocení