Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE do konce roku: Ve středu se zaměř na sny, ve čtvrtek čekej výzvy

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 27.12.2016, 11:09 | 27.12.2016, 11:09 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

27.12.2016
V úterý raději neočekávejte, že vše bude téct poklidným proudem. Během dne se prostřídá několik podob vlastností, charakterů, nálad…. Není to sice jednoduchý den, ale pokuste se vždy najít nějakou maličkost, abyste znovu nabrali dech a našli na tváři úsměv. Odpoledne ukáže svou sílu, v čem všem jsme nestabilní, vznětliví nebo přecitlivělí a na čem bychom mohli zapracovat. Večer už bude probíhat v jiné atmosféře, klidnější a silnější.

 

28.12.2016
Jak bude vypadat středeční den záleží na každém z nás. Nabízí se mnoho možností, spoustu cest a směrů, ale vše čeká na prvotní impulz. Bez něj se nic a nikam nerozjede. Pokud však máte aspoň částečnou představu, myšlenku a nebo sen, pak udělejte cokoli, aby se váš automobil, náklaďák či vlak (dle objemu přání) nastartoval a rozjel. Pak už se můžete jen těšit na zajímavou cestu a pár odpočinkových zastavení.

 

29.12.2016
Čtvrtek se již připravuje na ukončení devítkové vibrace roku. Kmet přivádí na scénu novorozeně. Do konce roku se budou tyto dvě síly sbližovat a pro nás to znamená, že jsme připraveni zbavit se posledních těžkostí, uvědomit si svou vlastní existenci, přijmout za ni zodpovědnost a nebát se jít po nových, i když neznámých cestách. Buďte vděční za to, co přichází a s radostí vítejte výzvy, zkušenosti a změny.

 

30.12.2016
Pátek probouzí nadšení, radost a odvahu žít, milovat a vše brát jako nekonečnou hru. Díky zamyšlení se nad sebou naleznete sílu odpoutat se od všeho, kvůli čemu jste se doposud trápili. Nejste na nikom závislí, energetické palivo si dnes vytváříte jen vy sami. Staňte se dětmi, vydolujte z hlubin času a duše jací jste byli a co je vaše přirozenost. Realizujte vaše originální schopnosti ke svému vlastnímu naplnění a spokojenosti své i ostatních.

 

31.12.2016
Sobota je zvláštní den. Můžete mít smíšené pocity po noci z nějakého snu, jeho obsahu, děje či postav v něm. I během dne se vaše mysl nečekaně zatoulá do jiného prostoru či času. To vše má svůj smysl a důvodu, protože dnešní den nám všem přináší dary v podobě inspirace. Je to plodný den a v každém z nás se rozezvučí potřeba tvořit a své dílo hýčkat jako dítě.

 

1.1.2017
Neděle přivítá nový rok. Odpočiňte si, každý si to zaslouží. Rok 2016 dal pořádně zabrat na všech úrovních a je nutné nechat samovolně dohořet všechna polínka. Až budete připraveni, sami za sebe pocítíte potřebu rozproudit sebe a tím i okolnosti okolo vás, začnete si vytvářet novou půdu pod nohama. Rok 2017 se nese pod vibrací jedničky, jejíž tématem je: „JÁ – vím kdo jsem a chci žít, radovat se, pracovat, tvořit, komunikovat…“0 hlasů
Vaše hodnocení