Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE na celé svátky: Kdy se obrnit před stresem a kdy vsadit na své osobní kouzlo?

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 19.12.2016, 10:12 | 19.12.2016, 10:12 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

19.12.2016
Pondělí bohužel není o snění a oddávání se vánoční atmosféře. Všechny vaše záměry se vydaří, budete-li na všechny záležitosti nahlížet střízlivě, realisticky a získáte tak co možná nejlepší přehled. Zbytečně nepodstupujte nesmyslná rizika. Počítejte s tím, že každou chvíli dojde k různým zvratům a přetlakům energie. To vše zvládnete ukočírovat a srovnat do klidové fáze jen vy sami. Ve vztazích prožijete vášnivost, náruživost, výbušnost i dramatické výstupy. Spoléhejte na kouzlo své osobnosti, ale též na svou vnitřní disciplinovanou sílu.

 

20.12.2016
V úterý se budete cítit neohrožení, bojovní a draví. Ve všech činnostech se dnes obejdete bez cizí pomoci. Můžete riskovat i rychle měnit své myšlenky a cíle. Úspěšný den v podnikání, obchodě, reklamě, managementu, vynálezech, využijte tuto energii pro sebe a své potřeby. Buďte přístupní inovacím a změnám. Setkáte se s novými lidmi a situacemi, které vás budou inspirovat, a nebo v něčem ponaučí.

 

21.12.2016
Středa je nadmíru stresující. V tomto zmatku a shonu ale nakonec dokážete víc, než kdybyste se drželi plánu či zaběhlého systému. Protože dnes mozek pracuje na maximální výkon, tak díky logickému i analytickému myšlení, představivosti, originalitě a smyslu pro detail vymyslíte úžasné dárky i pro ty, nad kterými jste si doteď lámali hlavu a ztráceli jste naději. Jděte do všeho s plným nasazením.

 

22.12.2016
Čtvrtek je nadmíru citlivý a vše se odehrává v prožitkové rovině. Vyhýbejte se těm místům a lidem, kde na vás číhá duševní napětí, příp. citové zranění. Jen tak udržíte v rovnováze svou sílu, city i rozum. Klid, přátelská atmosféra a pobyt v příjemném prostředí vás dovede k větší spokojenosti a ke zcela novým způsobům nazírání. Sledujte, co se okolo vás i uvnitř vás děje. Nespěchejte se závěrečným hodnocením, nechte věci dostatečně uzrát.

 

23.12.2016
Pátek je nabitý energií s potřebou vše stihnout v plné dokonalosti. Ráno připravte sobě, příp. rodině, přátelům či kolegům harmonogram povinností, pak se vše odehraje v klidové rovině. Bez kvalitního plánu a organizace budete naopak zahlceni stresem a strachem, že nic nestihnete. Nebojte se také odmítnout práci, na kterou už zkrátka nestačíte a nebo vám připadá zbytečná. Stále se něčemu smějte, dodáte tak svému srdci tu nejlepší šťávu a energie budete mít na rozdávání.

 

24.12.2016
Štědrý den přeje lásce, teplu domova, labužníkům života a všem, kteří mají dětskou duši. Radujte se a vychutnávejte si všechny příjemné věci, které k tomuto dni patří. Po zdravotní stránce pak pocítíte znatelné zlepšení, více energie, uspokojení, nadšení a optimismu. Dnešní den si ničím nekomplikujte, naopak vypusťte starosti a vyhledávejte buď s přáteli nebo sami ve své hlavě zábavné historky. Zavzpomínejte na staré časy i příbuzné, kteří s Vámi již nejsou a oživte staré tradice.

 

25.12.2016
V neděli plnými doušky vychutnávejte vše, co je vám příjemné. Zasloužíte si odpočinek, lenošení, klid. Teprve po obědě přichází čas na rozjezd. Abyste odpoledne načerpali novou energii, je nutné jít ven za sportem, fyzickou prací a nebo pouhou procházkou. Návštěvy příbuzných raději odložte na pondělí, nedokázali byste čelit stresovým situacím a názorům, se kterými nesouhlasíte.

 


26.12.2016
Pondělí se báječně hodí k návštěvám příbuzných, milých lidí, společenských či kulturních akcí. Navštivte lidi či místa, která vás příjemně nabijí. Vypněte tělo i mozek, udělejte si den bez povinností. Nešetřete šarmem a humorem, najdete si tak nového přítele, lásku, klienta…. Dnešek však svádí k návratu k bývalé lásce, proto raději nebuďte sentimentální a soustřeďte se na to, jaká je současnost. Sváteční den prožijte plný pohody a dobré nálady.0 hlasů
Vaše hodnocení