Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro poslední týden roku: Čekej změny, nezapomenutelné chvíle s rodinou i velké překvapení

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 25.12.2017, 00:01 | 25.12.2017, 00:01 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

25.12.2017
V pondělí si příliš nevšímejte okolí, které by vás odvádělo, či přímo deprimovalo, od vašich záměrů. Budete více vnímavější a citlivější, a protože se potřebujete soustředit na své nitro, na vztah s partnerem a na hodnoty, které v současné chvíli potřebujete nebo vyznáváte, neuškodí, když si odpoledne zařídíte prostor a čas pro sebe. Nejspolehlivějším rádcem bude vaše srdce a pocity.

 

26.12.2017
Úterý staví svůj základ na klidu a harmonii. Až tomu sami nebudete věřit, že i delší dobu doutnající či aktuálně nastalá napjatá atmosféra se nějakým záhadným způsobem sama urovná. Vychutnávejte si proto plnými doušky útulnost prostoru domova či někde na dovolené, společně strávené chvíle i aktivity s partnerem, rodinou nebo přáteli. Jako tečka k plné spokojenosti už postačí jen užít si „kočičí“ předení a mazlení s někým.

 

27.12.2017
Středu ovládne uvolněná atmosféra. Největší potěšení a radost vám přinese buď možnost věnovat se vašim koníčkům a nebo opětné pokochání se se všemi dárky, které jste pod stromeček dostali. Rodina a nebo i přátelé vás mohou příjemně překvapit svými nápady, které byste měli více prozkoumat a zhodnotit, jak je proměnit ve zlato a uspět s nimi. Možná si začnete někoho více vážit pro jeho vlastnost, o které jste doposud nevěděli.

 

28.12.2017
Čtvrtek ve vás rozehřeje a rozezpívá vaši citlivou a romantickou duši. Případné napětí ve vztazích se v krátké chvíli dokáže uvolnit. Jste-li zadáni, prožijete druhé líbánky. Naopak pro nezadané a nebo pro sice ve vztahu fungující, ale citově zanedbané, jsou dveře otevřené a mohou najít téměř své druhé já, které v mnoha směrech zapadne do vašich vlastností, způsobů chování a přání.

 

29.12.2017
Pátek vás jemně připravuje na změny, které vás zřejmě navštíví v příštím roce. Zkuste zaznamenat všechny detaily dnešního dne, které jsou pro vás zvláštní, příjemné či naopak bolestné. Nebudete pak v budoucích měsících zaskočeni, naopak se na ně připravíte a bez kolapsu zvládnete. V mnoha směrech budete rozčarovaní z toho, že na nic nebo někoho se zkrátka nemůžete spolehnout.

 

30.12.2017
Sobota by měla probíhat velmi zábavně, ať ji trávíte kdekoli. Připravte se, že na setkání s rodinou nebo přáteli se bude každý předhánět v povídání o svém životě či dojmech a živě líčit zaživší příběhy. Dobře naladěný rozmar a smích bude tím nejlepším lékem na váš pokleslejší aktuální fyzický i psychický stav. Poleze-li vám někdo na nervy, raději si zacpěte uši nebo opusťte prostor.

 

31.12.2017
Neděle bude velmi pestrá a překvapí vás hned několikerými novinkami, a to mile. Dokud budete při smyslech a dokážete je zaregistrovat, pak se v nich i rychle zorientujete, a navíc si je i zapamatujete. Zážitky z dnešního dne si budete ještě dlouho s touto společností připomínat, protože budou bláznivé, k popukání a též experimentující ač hraniční. Nebude daleko k hádkám a žárlivým scénám s partnerem, pozor tedy, aby z toho nebyl unáhlený rozchod.

 

1.1.2018
V pondělí platí: „Jak na Nový rok tak po celý rok“. Opravdu se nám v tomto jednom jediném dni odráží velice zrychleně a náznakově celý následující rok. Snažte se být vědomí toho, co se ve vás i okolo vás odehrává, co vám maličkosti chtějí ukázat – možná nějaké životní rozhodnutí či cestu. Udělejte si tento den takový, aby naplnil očekávání v tomto novém roce, který je především o radosti ze života, přátelství, lásce a rodině.0 hlasů
Vaše hodnocení