Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Aprílové bude nejen počasí!

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 18.04.2017, 03:52 | 18.04.2017, 03:52 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

18.4.2017
V úterý budete mít pocit, že vám narostla křídla. S odhodláním se pustíte do všeho, o čem jste již dlouhodobě snili a nebo vás to právě v tu chvíli napadlo. Může se jednat o váš osobní styl života, oblékání, chůze, mluvy atd. Budete mít potřebu se sebou něco udělat a dělat to hlavně jinak, možná na protest něčeho. Překonejte vlastní strašáky a zdolejte vrchol dříve absolutně nemyslitelný.

 

19.4.2017
Ve středu si s vámi pohraje váš mozek. Často vyplodí až bizardní a naprosto zmatené myšlenky. Nelekejte se toho a ponechejte všemu delší čas. Především se nepouštějte do žádných začátků a důležitých aktivit, protože by byl jejich průběh i konec nejen nevyzpytatelný, ale navíc zcela bez možnosti vašich zásahů. Jen sledujte a čekejte na „dopečení“ aktuálního dění, myšlenek a konečného závěru.

 

20.4.2017
Ve čtvrtek se odvažte a popusťte uzdu své fantazii, kreativitě a všemu, čím se ve skutečnosti omezujete od plnějšího života. Vyhněte se rutinní, všední činnosti. Obrazotvornost je tak silná, že veškeré činnosti, které děláte, musí být náročné a podnětné. Aby se nedostavily nespokojené a kritické myšlenky, relaxujte během dne na vzduchu v otevřené krajině.

 

21.4.2017
V pátek vás sice povinnosti a okolnosti přinutí k aktivitě, v pozadí však čeká srdce na jakékoli naplnění, ať to bude úžasným partnerem, skvělým setkáním s přáteli, uměleckým zážitkem a nebo tím, že jste sami se sebou spokojeni, se svým životem, vzhledem, profesí… Dovolte si to, po čem vaše nitro již nějakou dobu touží a nebo co vám zčista jasna přilétlo do cesty a vás to zaujalo.

 

22.4.2017
V sobotu by vám nejlépe vyhovovalo, kdyby se vše neslo v mírumilovném a přátelském duchu. Bohužel to ne vždy vyjde. V partnerství se možná objeví krize, už nebudete mít chuť tolerovat cokoli komplikovaného, zastřeného. Snažte se však pro svůj vlastní klid mít pocit, že jste pro zjednodušení, vyřešení a dohodu udělali maximum a při tom jste neztratili svou vlastní úctu a hodnotu.

 

23.4.2017
V neděli se zaměříte na vztahy. Některé prohloubíte, protože pochopíte pravý důvod potkání se nebo soužití. U jiných naopak dojdete k osvícení, díky tomu, že vyjde na povrch nějaká tajnost či záludnost, proč se vámi konkrétní člověk sblížil. Zbytečně se nezlobte, nehádejte. Vše nakonec zvládnete ukočírovat a hlavně napříště už budete chytřejší.0 hlasů
Vaše hodnocení