Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Čeká nás chaos, zvraty v přátelství i pořádná porce lásky

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 02.05.2017, 14:37 | 02.05.2017, 10:17 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

2.5.2017
V úterý se díky zklidnění a delšímu pozorování dokážete zahledět do nitra lidí a také těch vztahů, kde vám buď něco uniká nebo si máte uvědomit problém či naopak klady. Tím pádem některé vazby prohloubíte, jiné posunete na nižší úroveň a některé necháte v klidu duše odejít. Zásadní posun a usmíření pak těmito kroky zažijete ve svém nitru, jako kdybyste se ocitli ve sváteční atmosféře.

 

3.5.2017
Ve středu dopoledne se vám do cesty připletou různé překážky a nepříjemnosti. Po chvíli si nejspíše uvědomíte, že dané téma řešíte již nějakou dobu a nedokážete se přes stále se opakující emoční prožívání dostat do jiného bodu. Odpoledne se dostaví pochopení a vnitřní neklid se ustálí, jen by bylo vhodné jít tomuto stavu trochu naproti. Najděte si proto na sebe a přemýšlení během dne chvíli čas.

 

4.5.2017
Čtvrtek je dynamický, systémový a v mnoha směrech inspirativní. Nepropásněte šance např. oslovit konkrétní osobu, ukázat své schopnosti, jít na pohovor, zapsat se do školy… Zabodujte nejen u ostatních, ale pocit vítězství mějte hlavně sami se sebou. A taky se za to náležitě odměňte. Vnímejte pozorněji vše, co se kolem vás děje a nebojte se použít a využít jakoukoli maličkost ve svůj prospěch.

 

5.5.2017
Páteční den bude častokrát velmi chaotický navenek i uvnitř vás. Abyste se příliš do všeho nezamotali, je nutné začít co nejvíce používat slovíčko „NE“. Tím, že něco odmítnete, vyhodíte, skončíte…, zjistíte, jak snadněji se vám dýchá. Vše, co jste doteď vnímali jednostranně, můžete nakonec pochopit z jiného úhlu pohledu a odlehčit tak svému srdci, duši či svědomí.

 

6.5.2017
Sobota touží po klidu, pohodě, romantice. Dejte přednost milé, nekonfliktní společnosti, příjemné atmosféře a harmonickému prostředí. Domluvte rande s někým, koho máte opravdu rádi. City dnes převažují nad vším ostatním, obklopte se vřelostí, láskou a ohleduplností. Těm lidem, kteří se budou chovat nepříjemně a mračit se, pomozte znovu nalézt citové naplnění, někdy postačí slovo.

 

7.5.2017
Neděle je činorodá a plná nápadů různých netradičních aktivit. Věnujte se všemu, co budete dělat s radostí, příp. nějakou výzvou. Buďte s lidmi, se kterými se cítíte dobře, uvolněně, nemusíte se přetvařovat a jen investovat energii. Pozor na zbytečné diskuse, výčitky, necitlivé chování a nebo diktátorské sklony.Vyjděte si do přírody, tam vám nebude nikdo vyčítat vaše chyby a omyly.


8.5.2017
Pondělí přeje lásce, harmonii a teplu domova, ale také bude potřeba odolávat mnoha pokušením, protože dnešní čísla lákají podlehnout různým neřestem. Najděte si čas na své děti, partnera, přátele, sdílejte a rozebírejte společně názory a pocity, pak pochopíte i své vlastní potřeby. Můžete strávit veselý den spojený s praktickými nápady a postupnými kroky k realizaci rodinných záležitostí.0 hlasů
Vaše hodnocení