Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Citlivé pondělí, úspěšná středa a neočekávaný pátek

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 05.03.2018, 11:15 | 05.03.2018, 11:15 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

5.3.2018
Pondělí je velice citlivé na vztahy. Partner, děti, soused, šéf i cizí lidé vás zaskočí svým chováním, výroky, myšlenkami či plány. Než jakkoli zareagujete, zvolněte tempo, uklidněte se a spíše se snažte pochopit jednání těchto lidí. Na druhou stranu je dnešní den výborný na takovou práci, kde se můžete projevit a využít svou originalitu, estetické vnímání i odvahu.

 

6.3.2018
V úterý hoďte za hlavu jakékoliv projevy negativních emocí. Snažte se vše zjednodušovat, i když se vám do cesty postaví složitá a možná v danou chvíli neřešitelná situace. V příštích dnech určitě vymyslíte způsob, jak s tím logicky a co nejvíce v klidu naložit. Vnímejte své vlastní kohouty jakýchkoliv výdajů a příjmů, financí, péče, zodpovědnosti, lásky... Máte pocit vyrovnanosti?

 

7.3.2018
Ve středu uplatněte své schopnosti a znalosti pro sebevyjádření a cílený úspěch a slávu. Energie dne působí dynamicky a velmi silně na naše emoce. Proto pozor! Citová labilita, vášnivá fantazie a snadné citové vzrušení zhoršuje schopnost prosazení se a praktické potřeby ustupují do pozadí. Zklidnění a relaxaci hledejte v umění nebo přírodě.

 

8.3.2018
Čtvrtek požaduje klid a vyrovnanost. Důvěřujte pouze své intuici a svým pocitům. Logika vše jen zbytečně komplikuje. Dospějte k novému pohledu a přemýšlejte o pozitivní změně, která vnese do vašeho života pocit spokojenosti, štěstí a radosti. Možná se objeví někdo, kdo vám pomůže s lehkostí vše rozpoznat, případně zapomenout a vydat se objevovat novou cestičku.

 

9.3.2018
Pátek je náročný den. Vše se bude odehrávat rychle, spoustu neočekávaných situací bude vyžadovat okamžité reakce. To, co jste doposud lehkomyslně odkládali, budete muset právě dnes vyřešit a dokončit. Čím delší otálení, o to náročnější práce, ale nakonec se dílo vydaří. Počítejte s tím, že tato námaha s sebou přinese i psychický neklid a pokles fyzické energie.

 

10.3.2018
Sobota je velmi ambiciózní. I když vnímáte, že byste měli jednat pomaleji a intuitivně, vyhraje však rychlost a logika, což však nemusí vždy vyvrcholit v úspěch. Dopoledne vám přinese spoustu nových příležitostí, o kterých byste měli přemýšlet a využít je ke svému prospěchu. Odpoledne se pokuste své myšlenkové pochody zklidnit, nové informace nepřijímejte, naopak ty stávající přeberte a spoustu z nich vyhoďte.

 

11.3.2018
Neděle si libuje v dramatických scénách. Dopoledne je příliš přecitlivělé, sebelítostivé a vyčítající, odpoledne nabere jinou energii, konfliktní a bojovnou. Nepodivujte se ani neplačte, dopadnou-li některé z naplánovaných aktivit na dnešek úplně jinak nebo nedopadnou vůbec. Zkrátka žijte přítomností, buďte tam a dělejte to, kde se neobjevují žádné překážky.0 hlasů
Vaše hodnocení