Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Čtvrtek ve znamení strachu, v neděli otevřete své srdce

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 20.11.2017, 08:48 | 20.11.2017, 08:48 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

20.11.2017
Pondělí dodává vztahům harmonii, vyrovnanost i oddanost a v praktických záležitostech přeje úspěchu díky pečlivému promýšlení a plánování. Pokud chcete dosáhnout cíle, zpracujte všechny podmínky, které vás obklopují. Nelze jen něco vytrhnout. Budete-li roztržití, přecitlivělí a nerozhodní, odejděte do klidu, odpočiňte si, vydýchejte to. Vše se zklidní a vy jste opět připraveni jednat, myslet a rozhodovat.

 

21.11.2017
Úterý v sobě zahrnuje velký potenciál. Dokážete pochopit druhé, být tvořiví, společenští, v milostném vztahu ohleduplní a něžní. Zapojte se do širokému okruhu činností. Nezavrhujte nové výzvy, díky kterým pochopíte zatížení starého a již nepotřebného. Řiďte se instinktem. Mohou se střídat nálady a emoce, je snadné vyvolat spor z chamtivosti. Večer je orientován na rodinu, užijte si společnou zábavu.

 

22.11.2017
Ve středu se probudíte nabití energií a s hlavou, představující výkonnou počítačovou síť s množstvím skvělých nápadů. Všechny myšlenky budete chtít začít realizovat okamžitě, snažte se je však přizpůsobit reálným možnostem. Po zbytek dne už totiž nebudete mít energie nazbyt a bude potřeba s ní rozumně hospodařit. Možná se konečně odhodláte vzdát se toho, na čem příliš lpíte, ale kvůli čemu se trápíte.

 

23.11.2017
Ve čtvrtek pocítíte jistý vnitřní neklid, strach, zmatek duše. Vědomě z tohoto stavu vystupujte, napětí přetvořte a využijte do vnější reality, do kreativní či fyzické činnosti. Probuďte v sobě nadšení pro něco, sršte nápady, staňte se vtipnými a nepřekonatelnými. Uprostřed přírody si více uvědomíte některé hodnoty, zesílí vaše citlivost a ohleduplnost vůči sobě i ostatním.

 

24.11.2017
Pátek je příliš citlivý a vnímavý. Někdo bude mít potřebu se vyplakat a jiný zase příliš nařizovat a organizovat, ale jen proto, aby nebyl zraňován. Odpoledne vzroste energie a chuť vymýšlet a řešit. Večerní čas slouží k přehodnocování - života, práce, vztahů, materiálních jistot, osobního růstu… Každé ukončení nastartuje nový a zajímavější začátek.

 

25.11.2017
V sobotu zatoužíte po vlastní cestě. Jakýkoliv zásah do vlastního soukromí budete odmítat. Tento postoj může být dosti stresující a projeví se různými výkyvy v chování, což pak naruší náladu vaší, ale ovlivní i atmosféru okolní. Zařiďte si čas a prostor pro sebe. Vytvořte si svou vlastní pohodu, přečtěte si knihu nebo prožívejte příběh v kině či divadle.

 

26.11.2017
V neděli projevujte více své emoce. Nové možnosti a zážitky vám nabídnou staří přátelé a milenci – zavolejte jim nebo napište. Budete překvapeni. Otevřete-li více své srdce, než-li rozum, dočkáte se skvělého nápadu, inspirujícího momentu nebo vytouženého těhotenství. Zkrášlete si svůj domov, aby se vám tam opět příjemně žilo a nabíjelo vás to energií.0 hlasů
Vaše hodnocení