Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Hrozí stres, hádky i kolaps! Nejvíc pozor ve středu a sobotu

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 11.12.2017, 10:53 | 11.12.2017, 10:53 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

11.12.2017
V pondělí bude vaše dosavadní tempo či přímo styl života vystavený proměnlivým okolnostem. I když vás to bude zpočátku zneklidňovat, nakonec některé výkyvy přijmete s výzvou a s jinými zkrátka v tuto chvíli nic nenaděláte. Až po čase zjistíte že vám díky tomu narostla křídla a začínáte být svobodnější, odvážnější, veselejší…

 

12.12.2017
V úterý bude hlava překypovat tolika nápady, že nebude vědět, který dřív realizovat. Dařit se bude ve všem, co je spojené s pohybem, komunikací a obchodem. Pokud jste doteď nevěděli, jaký dárek komu koupit, náhlá inspirace vám v tom dnes pomůže. Zklidnění, uspokojení a potěšení vám přinese jakákoli kreativní činnosti a umění.

 

13.12.2017
Středa bude plná stresu, jak ve vnějších událostech, tak i uvnitř každého z nás. Čas bude hrát hlavní roli, vše budeme chtít stihnout, ať v pracovních povinnostech či v přípravách na vánoce. Nálada se odrazí i ve vztazích doma, kdy může dojít ke svárům kvůli dětem. Nenechte se převálcovat potřebami rodiny, vyslovte váš názor, učiňte všichni pár kompromisů, abyste docílili opětného klidu a pohody.

 

14.12.2017
Prioritou čtvrtečního dne budou peníze. Díky tomuto tématu je možné, že vy sami či ostatní neudrží na uzdě negativní emoce a netrpělivost, neústupnost, bezohlednost či sobeckost zamoří ovzduší. Častěji během dne, ať v realitě či jen v myšlenkách, navštivte své oblíbené místo, kam pouštíte jen málokoho a kde se dokážete uvolnit a ztišit a kde můžete dát volnost své přirozenosti.

 

15.12.2017
I když byste si v pátek nejraději udělali volno a protáhli si víkend, resty vám to nedovolí. Vytížení budete po celý den natolik, že ani nezaznamenáte, jak čas rychle letí. Pokud se chystáte na nákupy, tak pozor na bezhlavé utrácení a svádění reklam, spíše buďte opatrní a trpěliví, abyste si nepořídili něco, s čím pak budou dlouhodobé trable.

 

16.12.2017
Sobota se nese v duchu neustálé aktivity a hlavně práce. Dokážete zabrat hlavně tam, čím už se nechcete více zaobírat, abyste došli klidu nejen na duši, ale hlavně v hlavě. Sami si dobře uvědomujete, že pokud problém či práci odsunete, tak jen nabírá na větší intenzitě. Nicméně večer už máte nárok na odpočinek, jinak se můžete z přepracovanosti dočkat fyzického či psychického kolapsu. A to je zbytečné.

 

17.12.2017
V neděli je čas se zastavit. Vyspěte se, vychutnejte si jídlo, povídejte si a lenošte. Pokud byste pokračovali v tempu, pak byste hledali ve všem a na všech chyby, které vám jindy nevadí. Také byste byli náchylnější k onemocnění. Tudíž během dne raději popíjejte bylinkové čaje, příjemná atmosféra a hladivá masáž jsou tím nejlepším lékem ke zregenerování sil na další dny.0 hlasů
Vaše hodnocení