Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Jak bude na čarodějnice i na prvního máje?

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 30.04.2018, 10:23 | 30.04.2018, 10:23 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

30.4.2018
V pondělí se těšte na celkem veselý den. Zkříží-li vám cestu nějaká nepříjemnost, velmi snadno s ní zatočíte, aniž byste si nějak zvlášť brali servítky. Energie máte dostatečné množství i na to, abyste ji využili jako hnací motor na to, co se vám v minulosti nepovedlo a nyní to napravíte, změníte. V případě, že potřebujete prosadit svůj názor nebo sebe sama, dnes je ten správný den.

 

1.5.2018
V úterý s novým měsícem přichází proud energie, síly a inspirace. Po náročném dubnu se vzchopíte a můžete se s vervou zapojit do různých činností, akcí, ať jde o fyzické, duševní, praktické či společenské. Dostanete chuť užívat si, radovat a něco vytvářet. Důvěřujte svému srdci, intuici a vybraným lidem, abyste mohli obdivovat, bádat, tvořit a smát se.

 

2.5.2018
Středa je velmi energická a úspěšná. Připomene se taková situace, která vám už v minulosti do života vstoupila a měli jste si z ní vzít patřičné zkušenosti. Díky tomuto obohacení najdete víru a odvahu ke zdolání určitého bloku a k dosažení svého snu, cíle. Nečekejte na prvotní aktivitu či pomoc ostatních, ale sami se chopte iniciativy. Buďte právě tam, kde je to v daném okamžiku třeba.

 

3.5.2018
Čtvrtek přináší skvělé nápady a velikou kuráž. To vše využijte v těch záležitostech, do kterých vám jindy chyběla energie, ať se to týká vaší osoby, rodiny, práce či financí. S nadšením se pusťte i do toho, co pro vás bylo doteď tabu. Dnešní den se vyznačuje silnou sexualitou, plodností a přemírou mateřských citů, které však mohou druhého dusit. Vše, do čeho dnes vložíte energii, vám radikálně změní život.

 

4.5.2018
Pátek v sobě zahrnuje velký potenciál. Dokážete pochopit druhé, být tvořiví, společenští, v milostném vztahu ohleduplní a něžní. Zapojte se do širokému okruhu činností. Nezavrhujte nové výzvy, díky který pochopíte zatížení již nepotřebného. Řiďte se instinktem. Mohou se střídat nálady a emoce, je snadné vyvolat spor z chamtivosti. Večer je orientován na rodinu, užijte si společnou zábavu.

 

5.5.2018
Sobota je kamarádská, soucitná, velkorysá, něžná a laskavá, ale může se rychle otočit do agresivity a útočnosti, bude-li někdo prosazovat nekompromisnost, nepřizpůsobivost či názorové vyhranění. Vyslechněte si myšlenky druhých, najděte přátelské jednání, dohodu. Neoddalujte řešení, zbytečně byste se trápili, přišla by rozmrzelost, náladovost, pasivita až lenost. Usmívejte se a radujte se i z maličkostí.

 

6.5.2018
Neděle touží po zábavě, vzdělávání hrou, komunikaci a výměně názorů. Získejte nové vědomosti a zážitky ve společnosti druhých při různých společných akcích nebo jen při obědě a odpolední kávičce. Dnes je dovoleno dělat vše, co vás nesvazuje, uvolní a pobaví. Buďte veselí a berte život takový jaký je, neplýtvejte svou energií tím směrem, který vám zpětně už nic nepřináší.0 hlasů
Vaše hodnocení