Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Konec května bude vyhrocený, první červnové dny měj city pod kontrolou a neboj se změn

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 29.05.2017, 12:02 | 29.05.2017, 12:02 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

29.5.2017
V pondělí se objeví některé okolnosti, které vás naprosto vykolejí. Systém, dokonalost a snaha mít vše pod kontrolou – to vše se složí jako domeček z karet. Partner, děti, soused či šéf vás zaskočí svým chováním, myšlenkami či plány. Nastal čas zvolnit tempo, nebojujte s nimi, uklidněte se, dýchejte. To vše má jediný důvod, abyste něco změnili – a odpoledne už můžete přijít na to, o co se jedná.

 

30.5.2017
Úterý je příliš emotivní, chvíli výbušné a následně lítostivé. I když se budete snažit o racionální myšlení a jednání, emoce budou silnější než vůle. Prožívejte dnešní den a každý okamžik naplno, zažijete spoustu neopakovatelných chvil, potkáte zajímavé lidi, dozvíte se úžasné informace… Nebraňte se těmto zážitkům, ale neriskujte.

 

31.5.2017
Středa je vhodná na cesty, obchodní styky, nové kontakty i materiální rozvoj. Cítíte potřebu poznávat odlišné prostředí, lidi, povolání. Uvítáte osvobození od všech omezení, vymanění ze zavedených pravidel. Můžete tak trochu dělat, co si přejete – i změny života, práce, bydlení, citů. Srdce se vám otevřelo pro všechny, proto mějte pod kontrolou nadměrné projevování svých citů vůči neznámým lidem.

 

1.6.2017
Ve čtvrtek se snažte být trpěliví, za každé situace klidní a stabilní. Problémy či konflikty řešte s vyvážeností rozumu i citu. Dávejte přednost samostatné práci. Neutápějte se zbytečně v problémech či v povinnostech. Nepodstatné házejte za hlavu a nebo jejich řešení odložte na zítřek. Pomáhejte ostatním, aby i oni lépe zvládali zátěžové situace. Hledejte moudré myšlenky nebo směr.

 

2.6.2017
V pátek už po probuzení pocítíte silnou energii, která vás nenechá v klidu. Budete cítit, že je potřeba něco udělat, vyřešit, začít…. Jděte do všeho, co vás v danou chvíli napadne. Jednejte aktivně a nezávisle. Zvídavost a pocit naplnění vás budou popohánět vpřed. I v citovém životě vás ovládne touha vyzkoušet si něco nového, dobrodružného a vášnivého.

 

3.6.2017
Sobotu byste měli strávit v poklidnějším tempu. Zaměřte se více na domov, rodinu či partnera a společné duchovní či duševní uvědomování. Navštivte zámek, jeskyni nebo jen prohlížejte fotoalbum svých dávných příbuzných a možná vás něco napadne, k něčemu dojdete a pochopíte. Nezapomínejte vnímat potřeby svého těla, máte-li chuť sportovat či fyzicky pracovat, jděte, ale cítíte-li únavu, je nutný odpočinek, relaxace či vydatný spánek.

 

4.6.2017
V neděli přichází konec některých starých a už nadále nepotřebných věcí, ale i citů (něco přestane být funkční, tím pochopíme, že nastal konec nebo o to přijdeme ztrátou či odcizením). To vše může být doprovázeno přívalem nekontrolovatelných emocionálních projevů. Situace nekomplikujte, snažte se s těmito změnami vyrovnat a přemýšlejte, čím novým byste mohli původní nahradit, co vám přinese do budoucna větší užitek?0 hlasů
Vaše hodnocení