Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Konec února plný překážek, zato březen začne plno novinkami

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 27.02.2017, 09:49 | 27.02.2017, 09:49 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

27.2.2017
V pondělí se občas můžete cítit jako na Titanicu, chvíli na hladině a chvíli na dně oceánu. Pokuste se vnímat vnější události a chování lidí jako film. Díky tomu se vaše citlivá a emoční hladina nebude zmítat v rozbouřených vodách, ale pěkně pohupovat v bublajícím potůčku. Může to být příjemný a přínosný den, jen je potřeba mít sebe, své tělo i mysl pod kontrolou.

 

28.2.2017
V úterý na vás čeká spoustu práce, povinností, do kterých se vám nebude chtít a taky přijde vyřizování a řešení problémů, se kterými jste nepočítali. Netlačte na pilu, pokud vám budou do cesty kladeny překážky, možná není ten správný čas k řešení a pak je lepší počkat. Budete-li vše hrotit a vést až za hranice sil, můžete večer padnout vyčerpáním. Raději své tělíčko hýčkejte a energií šetřete.

 

1.3.2017
Po roztěkaném únoru tady máme konečně březen, kdy vše v okolí nabere pravidelnost, tím se nastolí věcem řád. Opět se vzchopíte, najdete dostatek energie k jakýmkoliv aktivitám. Dostanete chuť užívat si, radovat a něco vytvářet. Proto neodmítejte výzvy, kterými můžete změnit své stereotypy, riskovat a rychle měnit své myšlenky a cíle. Možná se budete chovat trochu nepředvídatelně, ale právě to si užívejte. Ve všem hledejte zábavu.

 

2.3.2017
Čtvrtek do vaší hlavy nalije mnoho litrů odvahy. Přeneste se přes své vlastní stereotypy a bloky v myšlení. Dovolte sami sobě být svobodnější. Opusťte klec, i když se zdá být dokonale známá, důvěryhodná a jistá. Ale proč byste nemohli něco dělat jinak, proč byste nemohli mít jiný sen. Využijte dnešek k nalezení sebe sama. Ke každé myšlence přistupujte co neoriginálněji. Nebojte se riskovat.

 

3.3.2017
Pátek je soutěživý a netrpělivý. Spojením intuice a vůle prosadíte veškeré své myšlenky. Můžete postupovat rychle a s úspěchem, jen je lepší vše dříve dokonale naplánovat. Odpoledne přináší spoustu nových příležitostí, kterých byste se měli chopit a využít je ke svému prospěchu. Hlava bude občas trpět přetlaky energie, pomůže voda – opláchnout nebo mokrý ručník na čelo.

 

4.3.2017
Díky nadměrné energii se v sobotu vrhnete do všech možných aktivit, budete toužit po jakémkoli dobrodružství a zdolání konkrétního bodu nebo vrcholu. Kontrolujte své chování, jednak abyste nepřekročili své hranice možností a nebyli pak vyčerpaní a dále, abyste druhým příliš nenařizovali, jak se správně chovat a co, jak a kdy mají dělat. Cokoli dnes zahájíte s úspěchem hravě zakončíte.

 

5.3.2017
Neděle je zaměřena na vztahy. Nebude však romantická, spíše vás bude nutit zamyslet se nad všemi lidmi, se kterými jste se kdy sblížili. Vzhledem k vnějším událostem bude potřeba přehodnotit jejich pozice a míru dávání a braní. Buď si i nadále budete hrát na charitu a nebo s klidem uděláte takový počin, abyste se opět cítili volní a uvnitř i navenek skutečně se usmívající.0 hlasů
Vaše hodnocení