Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Lítostivé úterý, ve čtvrtek poznáš někoho nového

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 28.11.2016, 11:23 | 28.11.2016, 11:23 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

28.11.2016
V pondělí probuďte svůj vnitřní hlas. Věřte tomu, co cítíte a vnímáte, aniž byste se snažili o logické vysvětlení. Vyhněte se těžké stravě a vůbec velkému množství potravy, čímž si zajistíte správnost rozhodnutí. Vhodný čas na řešení finančních nebo právních problémů. Dnešní den si užijte formou veselého, designově a barevně zajímavého oblečení. Pozor na žárlivost a vlastnění.

 

29.11.2016
V úterý na vás mohou dolehnout pocity lítosti, křivdy, bezmoci, zejména pokud něco neprobíhá dle vašich představ. Nenechávejte se tím sužovat, spíše popřemýšlejte kudy z toho ven, jaké řešení lze vymyslet a posléze uskutečnit. Dnes je velmi vhodný den na jakékoliv rozhodnutí, i kdyby mělo být zatím jen ve vaší hlavě či srdci. Důležité je, že už víte, co chcete a s čím se rozloučíte.

 

30.11.2016
Středa je silná, logická, ale bez komunikace ničeho nedosáhnete. Pracujte na své budoucnosti, přemýšlejte jak rozvinou své schopnosti, získat kvalifikaci nebo s kým se sblížit. Dnešek je hravý a fantazie má dveře otevřené. Vložíte-li do čehokoli tuto energii, je zaručený úspěch a dlouhodobější tvořivé dotváření onoho díla.

 

1.12.2016
Čtvrtek je velmi tvořivý a plodný den. Vše vám půjde od ruky, uděláte spoustu práce, vyřídíte mnoho korespondence i telefonátů, dokážete lépe spolupracovat a najít společnou řeč. Můžete získat nové přátelé, skupinu lidí podobných zájmů, ale i lásku. Radujte se z každé maličkosti i z každého člověka, se kterým budete na stejné vlnové délce a vzájemně si předávat energii.

 

2.12.2016
V pátek se vám do cesty postaví situace, která odstartuje změnu. Nerozhodujte se a nejednejte příliš ukvapeně, protože první impulz bude mít tendenci spíše překračovat hranice, a to jak v práci, povinnostech, doma, tak i ve vztazích, citového vzplanutí nebo za volantem. Při stresu a uvolnění či potřebě načerpat energii postačí procházka zaměřená na dýchání. Buďte optimističtí, řešte vše s důvěrou a velkou trpělivostí. Používejte diplomacii a usmiřování.

 

3.12.2016
V sobotu vám budou každou chvíli naskakovat myšlenky, jak moc jste spokojeni a naplněni a nebo se spíše cítíte sami, zanedbáváni, omezováni, nepochopeni atd. Vraťte se v mysli do minulosti, co vše se ve vašem životě neustále opakuje a v jakých stereotypech myšlení a chování jste tím pádem zamrzli. Dnešek přeje osobnímu růstu v uvědomění si svých vlastních potřeb a hodnot.

 

4.12.2016
V neděli naslouchejte intuitivním myšlenkám a tělesným pocitům, řiďte se jimi, ale více je nerozebírejte a nepitvejte. Naopak vše zjednodušujte, neutápějte se v komplikacích skutečných či myšlenkových. Ukojte své tělo či smysly něčím krásným, líbivým, barevným, voňavým či melodickým. Také mu dopřejte dietní režim, dovolte ledvinám a tlustému střevu dovolenou.0 hlasů
Vaše hodnocení