Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Nebude snadný! Víme, kdy čekat změny a kdy se obrnit trpělivostí

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 20.02.2017, 10:36 | 20.02.2017, 10:36 | doma.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

20.2.2017
Pondělí přináší mnoho příležitostí a možností. Vnímejte všechny maličkosti a události, abyste svou šanci nepropásli. Využijte své vědomosti a zkušenosti k dosažení cíle, o který usilujete, ať se týká práce, vzdělání, vztahů, lásky, výchovy… K lidem se snažte chovat láskyplně a shovívavě, nehádejte se, nepodezírejte je, nekritizujte. Dnešní den dodává klid, mír a harmonii v nás i v prostoru.

 

21.2.2017
V úterý buďte přístupní inovacím a změnám. Možná se budete chovat trochu nepředvídatelně, protože budete riskovat nebo rychle změníte své názory či cíle. Setkáte se s novými lidmi a situacemi, které vás obohatí. Potkáte někoho výjimečného, který převrátí váš život či city naruby. Můžete prohloubit vazby s partnerem, nebo se objeví někdo nový. Ve všem hledejte zábavu.

 

22.2.2017
Ve středu si dopřejte vše, co činí život krásnějším – zábavu, požitkářství, družnost, umění. Jeďte navštívit své obchodní partnery či příbuzné, komunikujte s nimi při dobrém obědě, zábavném večírku či návštěvě divadla, kina. Odpoledne si mohou nezadaní dodat odvahu a oslovit svého vyvoleného. Vhodná doba pro plánování svatby – termínu i průběhu a společné budoucnosti.

 

23.2.2017
Ve čtvrtek se obrňte trpělivostí. Vše bude zatíženo a s neustálými překážkami. Na všechno budete potřebovat více času, energie, možná i peněz. Dnes raději nic důležitého nezačínejte. Jen pozorujte, kam vaše mysl a kroky směřují a jaké signály vás doprovázejí. Nepodléhejte iluzím a svodům. Zachovejte se chytře, ponechejte si vždy dostatek prostoru na konečné rozhodnutí.

 

24.2.2017
Pátek v nás rozvíjí silnou vůli a sebevědomí, ale rovněž podněcuje k citové labilitě a nejistotě, a to převážně v partnerství, kdy se probudí strachy ze zklamání, rozchodů či ztrát. V povolání se naopak projevujte cílevědomě, jak v myšlení, plánování, organizování, tak i ve společenské konverzaci. Jestliže s něčím nesouhlasíte, nebojte se nahlas říct „NE“ bez pocitů viny.

 

25.2.2017
Sobota přeje otevřenosti, sdílnosti, uvolněné zábavě, rychlému vzniku kamarádských i mileneckých vztahů. Mysl i srdce budou netrpělivé, příjemně stresující, nadchněte a těšte se na něco. To vše ještě podpoří veselé a kontrastní barvy, skvělé počasí a atmosféra podobně naladěných lidí. Večer je náročnější na psychiku, snažte se udržet si svůj střed a nevytvářejte ani se neúčastněte dramatických výstupů.

 

26.2.2017
V neděli můžete dělat cokoli vás napadne. Myslete na své vlastní potřeby, realizujte své sny. Probuďte v sobě naděje a začněte si dělat spoustu plánů do budoucnosti. Rodinné záležitosti budou sice důležité, ale už se jimi nenecháte ovlivňovat jako dříve. Soustřeďte se na to, co vám energii odebírá a co by vám ji naopak zažehlo a rozproudilo. S tímto postojem se brzy dočkáte zásadních změn.0 hlasů
Vaše hodnocení