Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Nejlepší čas na lásku je v pondělí! Úspěch přijde ve středu

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 19.02.2018, 10:40 | 19.02.2018, 10:40 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

19.2.2018
V pondělí si dopřejte vše, co činí život zábavnějším či komfortnějším, nakupujte, investujte, zrealizujte svá přání a sny. S kolegy či příbuznými se vesele bavte při dobrém jídle. Během dne se vyhýbejte průvanu a nenamáhejte hlasivky, zvlhčujte krk pitím vlažného čaje nebo vody s citronem. Odpoledne si mohou nezadaní pánové dodat odvahu a požádat o ruku svou vyvolenou.

 

20.2.2018
V úterý bude zapotřebí rychlého a pohotového jednání s dostatkem kreativity, představivosti a citlivosti na lidi nebo slova, abyste všemu dali zdárný průběh až do konce. Velký boj dnes svádí vnitřní myšlenkové pochody a výchozí emoce, strach, nenávist, žárlivost, závist apod. Tělo i mysl zklidníte soustředěním se na dýchání venku nebo v dostatečně větrané místnosti.

 

21.2.2018
Ve středu můžete i bez cizí pomoci dosáhnout úspěchu v čemkoli. Opouštějte dosavadní činnosti, pokud se vám znelíbí a vrhejte se do nových oblastí. Přijímejte však pouze ty podněty, které se vám hodí pro další aktivity. Jakmile si ujasníte podstatu vašeho snažení, už vám nikdo toto přesvědčení nevezme. Buďte opatrní na své srdce a dýchací cesty – nejednejte příliš impulzivně a zbytečně se nerozčilujte.

 

22.2.2018
Čtvrtek je náročnější na psychiku. Myšlení bude často komplikované a bude složitější vidět věci jednoduše. Možná se rozhodnete sami nebo budete donuceni řešit stěhování, změnu práce, přístupu nebo vztah. Pozor na ukvapená rozhodnutí a prudká hnutí mysli. Nekonejte dřív, dokud si vše do detailů nepromyslíte. Večer se zaměřte na potřeby fyzického tělo, buď mu dopřejte relaxaci nebo vybití.

 

23.2.2018
Pátek je energeticky velmi silný. Díky výkonnosti, vytrvalosti a pracovnímu nasazení zvládnete veškeré své povinnosti, dokonce doděláte i dlouhodobě odkládané resty. Nové nápady, plány a činy mohou významně ovlivnit vaši budoucnost. V určité chvíli se ukáže, kdo je váš opravdový přítel. Tělo bude nabito všemožnými potřebami a chutěmi, jen pozor na experimentování a přehánění.

 

24.2.2018
V sobotu budete nabuzení na jakoukoliv činnost, práci či sportovní aktivitu. Žádná pasivita a lenošení, tělo má potřebu se hýbat. Máte-li před sebou v nejbližších dnech stěhování, malování nebo rekonstrukci, veškerá organizace s tím spojená, včetně balení, rozkládání apod. vám půjde snadno od ruky. Nebojte se investovat do všeho, co máte dlouhodobě promyšlené nebo za tím stojí trpělivá práce. Vhodný čas pro plánování i organizování svatby a společného života.

 

25.2.2018
V neděli nepřeceňujte své síly ani schopnosti. Náročný den, vše se bude vyvíjet jinak, než byl váš původní plán. Můžete přijít k nějakým ztrátám, ať už způsobeným vaším vlastním přičiněním nebo okolím. Není vyloučené, že se s někým rozloučíte. Vzápětí však někoho nového potkáte. Fyzické tělo je dnes křehčí, může dojít k úrazu kostí, kloubů a zvláště citlivá jsou záda, pozor na zvedání těžkých věcí.0 hlasů
Vaše hodnocení