Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »
reklama

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: O lásce to bude nejen na Valentýna

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 13.02.2017, 08:57 | 13.02.2017, 08:57 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

13.2.2017
V pondělí jen stěží udržíte své reakce na uzdě. Každá maličkost vás dokáže pěkně rozvibrovat, ať k nadměrnému výbuchu smíchu nebo pláče. Možná proto se potkáte s nepochopením vašeho chování. Raději se tedy nepouštějte do složitějších diskuzí, kritik, intrik vysvětlování, abyste pak v dalších dnech nemuseli svá slova či chování obhajovat a uhlazovat.

 

14.2.2017
V úterý získáte díky svému vyzařování a projevům chování náklonnost ostatních. Některé situace budou představovat výzvu, abyste i v obchodních jednáních či kolegiálních konverzacích zůstali věrni svým morálním zásadám a nenechali se zatáhnout do nekalých machinací nebo pomluv. Buďte dobrým příkladem. V partnerství projevujte něžnost a náklonnost, budete za to jistě hodnotně odměněni.

 

15.2.2017
Středa podporuje romantické rozpoložení. Ve vztahu budete mít potřebu projevit více citů, jiné budete chtít prohloubit nebo se s novými lidmi seznámit a navázat přátelství. Některé vztahy však mohou zaniknout nebo dojde k náhlé změně, neočekávanému posunu událostí a nebo ukončení problému. Nechte něco odejít, i když to bolí. Vyplňte čas tvorbou – vařením, stříháním, dekorací, módou, zpěvem - tímto můžete ovlivnit společenskou a emocionální atmosféru kolem vás.

 

16.2.2017
Čtvrtek bude vyčerpávající. Dopoledne nás zaskočí takové situace, které prověří naše vědomosti, zkušenosti a připravenost rychle reagovat na cokoliv nečekaného. Odpoledne využijte k osobnímu úspěchu a vyzvednutí vaší osobnosti, jděte na pracovní pohovor, promluvte si s nadřízeným, prosaďte nápad nebo projekt, získejte řidičský průkaz… K večeru jděte uklidnit myšlenkové vypětí zábavou, sportem nebo dlouhou procházkou.


17.2.2017
V pátek je na programu dne odvaha, svoboda a bojovnost. Chovejte se přesvědčivě a sebejistě tam, kde se cítíte ovládáni a nesvobodni. Vymaňte se z vlivu starých zvyklostí a důvěrně známého okolí, především mínění ostatních. Všechno přeházejte a jděte cílevědomě a neohroženě svou vlastní cestou, jako byste se vydali vyhrát bitvu. Jakékoli nepříjemnosti postupem času překonáte a vymizí.

 

18.2.2017
Sobota oplývá obrovskou energií a nadšením. I když jste si celý týden sestavovali víkendový plán, už ráno při probuzení však zjistíte, že bude vše jinak. Tuto „hr“energii zkrátka vložíte do toho, co vás rozproudí, do úklidu, do vylepšení kondice, do utrácení, do vyřešení nejasností nebo problému, do lásky… Staňte se vítězem, ale s citem, aby to i vaše okolí přežilo.

 

19.2.2017
V neděli vás zaplaví mnoho nápadů a plánů, které však mohou být zmatené a neuspořádané. Vnější události také naberou spád a vy z toho všeho budete mít pocit, že se nemáte čeho chytit. Zastavte se a myšlenky si uspořádejte tak, čemu dnes nebo ve svém životě dáte přednost. Potěšte se něčím novým pro sebe.1 hlasů
Vaše hodnocení