Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Obrň se trpělivostí! Napjaté úterý, namáhává středa a rozbouřený pátek

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 23.10.2017, 10:19 | 23.10.2017, 10:19 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

23.10.2017
V pondělí vás zláká vše, kde budete moci překonat své síly nebo možnosti. Do všech aktivit se pustíte s obrovskou vervou a často bez vnímání jakéhokoli rizika. Toto hazardování s přehnanou nebo vyburcovanou sebedůvěrou či vzpurným chováním se podepíše na vícečetných nehodách. Před započetím jakékoliv aktivity aspoň chvíli přemýšlejte.

 

24.10.2017
Úterý neočekávejte příliš pohodové. I když si z hloubi duše budete přát klid, vše bude naopak napjaté a podrážděné. Snažte aspoň sami sebe ukočírovat, abyste si zbytečně nezpůsobili problémy. Prací nebo fyzickou aktivitou se odreagujete od případných negativních či chmurných myšlenek. Představivost, nápady, plány a činy mohou významně ovlivnit vaši budoucnost.

 

25.10.2017
Ve středu se přihodí zvláštní situace, při kterých budete muset pohotově reagovat a rychle použít své vlastní ruce nebo něco zorganizovat. Během dne se budou stále objevovat různé překážky a jejich překonávání vás může stát mnoho fyzické i duševní energie a odvahy. Cítíte-li se dlouhodobě unaveni a přidušeni, pak vás překvapí náhlá, jasná a osvobozující myšlenka – změna práce, bydliště či partnerství.

 

26.10.2017
Čtvrtek je impulzivní a vzrušující. Čeká na vás spoustu lákadel, neobvyklých, originálních i tajemných. Energie prchá na všechny strany, do všeho vstupujete s maximem vášní a emocí.
Ve vztazích budete toužit po náklonnosti, uznání i nových emocionálních podnětech. Nenechte se však svést. Neexperimentujte, nehazardujte se svým zdravím, nepřekračujte svou hranici a nekomplikujte život sobě či druhým.

 

27.10.2017
V pátek se občas můžete cítit jako Titanic, chvíli na hladině a chvíli na dně oceánu. Pokuste se vnímat vnější události a chování lidí jako film. Díky tomu se vaše citlivá a emoční hladina nebude zmítat v rozbouřených vodách, ale pěkně pohupovat v bublajícím potůčku. Může to být příjemný a přínosný den, jen je potřeba mít sebe, své tělo i mysl pod kontrolou.

 

28.10.2017
Sobota je velice průbojná, jak v pracovních, tak i osobních záležitostech. V partnerství i v ostatních vztazích mohou nastat zvláštní zmatky, které rozdmýchají emoce. Celý den se budou odehrávat zvláštní události, při kterých se vždy sejde taková skupinka lidí, která má mezi sebou něco společného. Nechtějte dojít k jasnému řešení hned teď, pochopení se dostaví později a nečekaně.

 

29.10.2017
V neděli se vám nebude chtít lenošit a ani se uzavírat před proudící se kreativní fantazií. Pusťte se do takových aktivit, které vás činí radostnými a nebo k radosti bude sloužit samotné dílo. Komunikační schopnosti jsou dnes velice silné, máte-li potřebu něco někomu sdělit, jděte do toho bez okolků. Najděte odvahu a získejte nové přátele, milence a nebo něčím probuďte a obohaťte manželské soužití.0 hlasů
Vaše hodnocení