Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Ohlídej si magické úterý a ovlivni, kam budou dál směřovat tvé kroky

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 27.11.2017, 09:21 | 27.11.2017, 09:21 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

27.11.2017
V pondělí jsou otevřeny dveře k bohatství, ať se jedná o materiální, finanční, duševní či emoční. Ovšem jen za podmínek, že se nenecháte ovlivňovat pouze logickou úvahou. Někde vzadu na vás vždy budou ťukat velmi silné pocity a intuice, které vás dovedou ke správné volbě. Budete-li se řídit jen a jen logikou, můžete bohužel i tratit.

 

28.11.2017
V úterý sledujte sami sebe, jak se cítíte, co vám přichází na mysl, máte-li nějaké touhy a přání? Celý den je zvláštní v tom, že dokážete předvídat svou vlastní životní cestu a rozhodnutím změnit cíl. Všechny maličkosti vám budou chtít pomoci se správně nasměrovat a dojít k pocitu naplnění a spokojenosti na všech úrovních.

 

29.11.2017
Ve středu budete překvapení, co vše se vám může honit hlavou - myšlenky, sny, radost a smích nebo naopak soužení i pláč. Témata budou naskakovat sama, aniž byste se snažili. Určitě během dne dojdete k nějakému radikálnímu řešení. Abyste z něj druhý den neupustili, napište si to na papír a doplňte pozitivním obrázkem.

 

30.11.2017
Ve čtvrtek přijdou zajímavé okamžiky, a to jen proto, aby se zjevily ty věci, se kterými je načase se vypořádat. Odpoledne konečně můžete přijít na to, proč se konkrétní situace ve vašem životě odehrály, snadněji je pochopíte a odlehčíte svou hlavu od zátěže. V opačném případě by došlo k psychickému tlaku, soužení a sebelítosti, po čemž určitě nikdo netouží.

 

1.12.2017
V pátek zapojte všechny smysly do pozorování a vnímání všeho krásného, voňavého nebo zvučného kolem vás. Pro něco se nadchněte, s úžasem obdivujte a s dětskou hravostí kreativně experimentujte v čemkoli, co je vám příjemné. Vylepšete si prostředí, které vás obklopuje. Dopoledne vás sice přepadnou náladové chvilky – výbuch nebo lítost, ale odpoledne se vše srovná a navíc zažijete něco zajímavého.

 

2.12.2017
V sobotu přichází mnoho nápadů a plánů, které však mohou být zmatené a neuspořádané. Vnější události také naberou spád a vy z toho všeho budete mít pocit, že se nemáte čeho chytit. Zastavte se a myšlenky si uspořádejte tak, čemu dnes nebo ve svém životě dáte přednost. Dnešní den nabízí šanci nakoupit velmi výhodně dobré zboží. Potěšte se něčím novým pro sebe.

 

3.12.2017
Neděli je vhodná k vyjasnění a vysvětlení doutnajících sporů a nedorozumění. K práci dnes více používejte ruce a nohy než hlavu a logiku. Můžete uklízet, čistit, malovat, natírat, zazimovávat... Dnešek ovlivňuji silná čísla, která mají schopnost zbavit se něčeho, např. bradavic, rýmy…. Čeho se tedy doopravdy chcete zbavit a budete na to velmi přesvědčivě a intenzivně myslet, pak se to stane.0 hlasů
Vaše hodnocení