Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

NUMEROLOGIE pro tento týden: Pondělí ovládne dramatická láska, pátek ukončí velké trápení

Numerologie
zdroj: Thinkstockphotos Numerologie
aktualizováno 12.03.2018, 10:19 | 12.03.2018, 10:19 | Krásná.cz

Každý týden numeroložka Lenka Lippertová Suchardová vypracovává rozbor následujících dní pro čtenářky Krasna.cz.

12.3.2018
S novým týdnem přichází velké množství energie. Abyste se nenudili, dopřejte si mnoho zajímavých podnětů, činností i lidí. Snažte se mít všechny povinnosti co nejdříve za sebou, abyste pak mohli dělat, co vás napadne. Ve vztazích prožijete vášnivost, náruživost, výbušnost i dramatické výstupy. Spoléhejte na kouzlo své osobnosti, ale též na svou vnitřní disciplinovanou sílu.

 

13.3.2018
Jak bude vypadat úterní den záleží na každém z nás. Nabízí se mnoho možností, spoustu cest a směrů, ale vše čeká na prvotní impulz. Bez něj se nic a nikam nerozjede. Pokud však máte aspoň částečnou představu, myšlenku a nebo sen, pak udělejte cokoli, aby se váš automobil, náklaďák či vlak (dle objemu přání) nastartoval a rozjel. Pak už se můžete jen těšit na zajímavou cestu a pár odpočinkových zastavení.

 

14.3.2018
Středa je nadmíru citlivá a vše se bude odehrávat v prožitkové rovině. Vyhýbejte se těm místům a lidem, kde na vás číhá duševní napětí, příp. citové zranění. Jen tak udržíte v rovnováze svou sílu, cit i rozum. Klid, přátelská atmosféra a pobyt v příjemném prostředí vás dovede k větší spokojenosti a ke zcela novým způsobům nazírání. Sledujte, co se okolo i uvnitř vás děje. Nespěchejte se závěrečným hodnocením, nechte věci dostatečně uzrát.

 

15.3.2018
Ve čtvrtek raději neočekávejte, že vše bude téct poklidným proudem. Během dne se prostřídá několik podob vlastností, charakterů, nálad…. Není to sice jednoduchý den, ale pokuste se vždy najít nějakou maličkost, abyste znovu nabrali dech a našli na tváři úsměv. Odpoledne ukáže svou sílu, v čem všem jsme nestabilní, vznětliví nebo přecitlivělí a na čem bychom mohli zapracovat. Večer už bude probíhat v jiné atmosféře, klidnější a silnější.

 

16.3.2018
Pátek probouzí nadšení, radost a odvahu žít, milovat a vše brát jako nekonečnou hru. Díky zamyšlení se nad sebou naleznete sílu odpoutat se od všeho, kvůli čemu jste se doposud trápili. Nebuďte na nikom závislí, energetické palivo si dnes vytváříte jen vy sami. Staňte se dětmi, vydolujte z hlubin času a duše jací jste byli a co je vaše přirozenost. Realizujte vaše originální schopnosti ke svému vlastnímu naplnění a spokojenosti své i ostatních.

 

17.3.2018
Sobota je zaměřena na vztahy. Nebude však romantická, spíše nás bude nutit zamyslet se nad všemi lidmi, se kterými jste se kdy sblížili. Vzhledem k vnějším událostem bude potřeba přehodnotit jejich pozice a míru dávání a braní. Buď si i nadále budete hrát na charitu a nebo s klidem uděláte takový počin, abyste se opět cítili volní a navenek i v nitru skutečně se usmívající.

 

18.3.2018
Neděle je zvláštní den. Můžete mít smíšené pocity po noci z nějakého snu, jeho obsahu, děje či postav v něm. I během dne se vaše mysl nečekaně zatoulá do jiného prostoru či času. To vše má svůj smysl a důvodu, protože dnešní den nám všem přináší dary v podobě inspirace. Je to plodný den a v každém z nás se rozezvučí potřeba tvořit a své dílo hýčkat jako dítě.0 hlasů
Vaše hodnocení